Mecz prawdy Canal+

QVC Poland – Makro

Ponad 2 miesiące na wygraną czeka Makro. „Niebiescy” 5 czerwca pokonali Lundbeck i w pełni zasłużenie zamykają stawkę III Ligi C. W zgoła odmiennych humorach do batalii tej przystępuje QVC Poland. „Biało-Czarni” w czterech spotkaniach zdobyli aż siedem punktów, dzięki czemu znajdują się na najniższym stopniu podium. Powtórka rezultatu z 3 kolejki (5:0) jest więc możliwym scenariuszem!

NASZ TYP: 1

HedgeServ – Axel Springer I

Sporo zmieniło się od czasu, gdy w 3 kolejce Axel Springer I minimalnie pokonał HedgeServ. „Redaktorzy” znajdują się w sporym kryzysie, czego efektem jest zdobycie zaledwie jednego „oczka” w pięciu spotkaniach, co spowodować musiało spadek na szóste miejsce. Tuż za nimi znajduję się dzisiejszy przeciwnik, który w ostatnich kolejkach radził sobie z Lunbeck, Canal+, Makro i remisował z Teamtechnik. Wszystko to sprawia, że skuteczny rewanż jest w naszym odczuciu wielce prawdopodobny!

NASZ TYP: 1X

Canal+ - Oponafelga.pl

Po trzech porażkach na zwycięską ścieżkę powrócił Canal+. Zawodnicy w czarnych koszulkach pokonali BNP Paribas, zachowując wciąż szansę na wywalczenie medali. Spora strata do trzeciego QVC Poland sprawia jednak, że team Norberta Bocheńskiego nie może pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Tym bardziej, że przeciwnikiem okupująca dolne rejony tabeli Oponafelga.pl. „Pomarańczowi” zremisowali co prawda ostatnio z QVC Poland, jednak mogą mieć dziś spore problemy z doświadczonym i zdeterminowanym rywalem.

NASZ TYP: 1X

Teamtechnik – BNP Paribas

Zaledwie jedno „oczko” wywalczone w czterech ostatnich spotkaniach zdecydowało, że BNP Paribas utraciło spory dystans do goniącego czołówkę peletonu. O powiększenie dorobku będzie niesłychanie trudno, gdyż po drugiej stronie barykady staję Teamtechnik. Były II Ligowiec zajmuje wysokie drugie miejsce, a ligowego boju nie przegrał od 12 czerwca. „Niebiescy” grają widowiskowy i miły dla oka futbol, który i tym razem powinien zapewnić ważny triumf.

NASZ TYP: 1

Lundbeck – SOPEM

W najlepszy możliwy sposób na porażkę 0:6 z HedgeServ zareagował w zeszłą środę Lundbeck. Gracze w białych strojach pokonali 4:2 Axel Springer I i zajmują piąte miejsce z pięciopunktową stratą do podium. Aby ją zniwelować należy zatrzymać legitymujące się kompletem 33 „oczek” SOPEM. „Czarni” z kwitkiem odprawiają kolejnych rywali i niewiele wskazuje, by ten stan rzeczy miał zmienić się dziś!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie