Milowy krok Especto w stronę tytułu, Jarwex przegrywa w zaległym meczu...

iCar II - Fragmentum24.pl 3:4

Dobre złego początki...

Już w pierwszej minucie wynik otworzył Mateusz Gomularz. To jednak nie przyniosło końcowego triumfu ekipie iCar II, chociaż Fragmentum24.pl w sumie dwukrotnie musiało gonić wynik to właśnie gracze występujący w tym meczu w "znacznikach" cieszyli z końcowego triumfu. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2, a wypracowana na początku drugiej odsłony przewaga dwóch goli na korzyść Fragmentum pozwoliło temu zespołowi na odniesienie końcowego triumfu. iCar odpowiedział jeszcze golem kontaktowym, ale w końcowych fragmentach... Fragmentum24.pl skutecznie broniło dostępu do własnej bramki.

Alior Bank - Hostel Deco 6:4

Ważna wygrana...

Alior Bank, dzięki zwycięstwu nad bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie, powiększył przewagę w tabeli nad strefą spadkową. Długo wynik był sprawą otwartą i oscylował wokół remisu. Jednak końcówka spotkania zdecydowanie należała do bankowców, którzy udokumentowali swoją przewagę dwoma decydującymi trafieniami. Świetna postawa Karola Styczyńskiego nie uchroniła Hostelu Deco przed bolesną porażką. Do zwycięstwa Alior Bank poprowadził Michał Niemiec.

Especto - ggmedia.pl 4:2

Milowy krok Especto w stronę tytułu I Ligi A...

Spotkanie zapowiadane, jako hit sezonu l Ligi A nie zawiodło. Jak przystało na szlagier nie zabrakło emocji, ładnych goli i walki do ostatnich sekund. Wyrównana pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:2, jednak w drugiej odsłonie gole zdobywało już tylko Especto i to gracze w białych koszulkach na siedem kolejek przed końcem sezonu mają siedem punktów przewagi właśnie nad ggmedia.pl. Szczególną uwagę przyciąga sytuacja z pierwszej odsłony, gdy Especto zdobyło gola w nieprawidłowy sposób z rzutu rożnego. Po chwili gracze w białych koszulkach pozwolili przeciwnikom na bramkę wyrównującą, zgodnie z zasadami fair play.

J&J Skotniki - State Street 1:6

Format - A.S.A. 3:3