Mistrz z kompletem punktów?

Total Fitness Concept – Revolut

Spore powody do radości ma Total Fitness Concept. Team Marcina Pomiernego jest już pewny medalowych zdobyczy, a dziś powalczy o udane zakończenie letniego sezonu przeciwko zamykającej stawkę firmie Revolut. Jerzy Czerkas i spółka na upragnione przełamanie czekają od 5 sierpnia, a osiem kolejnych porażek nie może budzić wielkiego optymizmu. W sytuacji tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Nidec – Makro

O sporą niespodziankę w pierwszym bezpośrednim boju pokusiło się Makro. „Niebiescy” pokonali Nidec, jednak późniejsze wyniki sprawiły, że zajmują odległe szóste miejsce w tabeli. Pewni srebrnych medali są już gracze w zielonych strojach. Były II Ligowiec pokonał w poprzednią środę i jest już pewny powrotu na trzeci szczebel rozgrywkowy. Spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym skuteczny rewanż to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: 1X

ICEO – TE Connectivity

Ze zmiennym szczęściem w ostatnich tygodniach radzi sobie ICEO. „Czerwoni” mają spory problem z ustabilizowaniem formy, co sprawia, że stracili już szanse na podium. Teraz team Mateusza Klisia musi skupić się na obronie czwartego miejsca w tabeli. Jest to prawdopodobny scenariusz, gdyż po drugiej stronie barykady staję TE Connectivity. Letni debiutant zmuszony był uznać wyższość E-REMONTÓW i zakończy potyczki na siódmej lokacie.

NASZ TYP: 1

EC Engineering – E-REMONTY

O komplet punktów w kończącym się sezonie zagrają dziś E-REMONTY. „Niebiescy” do tej pory wygrali wszystkie trzynaście spotkań i dziś zmierzą się z piątym EC Engineering. Doświadczony przeciwnik minimalnie przegrał pięć ostatnich potyczek i niewiele wskazuję na to, by ten stan rzeczy miał zmienić się dziś. W siódmej kolejce faworyt triumfował 8:0. I tym razem powinien on dopisać do swojego konta pełną pulę!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie