Nie stracić kontaktu z liderem

Uber – Rafis

Po remisie z Vicentri (2:2), Uber będzie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę, aby nie stracić kontaktu z Capgemini. Przed wiceliderem trudny i nieobliczalny rywal – Rafis. Wiele zależeć będzie od kadry ,,Błękitnych’’. Jeśli będzie szeroka, Uberowi może być ciężko o powtórkę wyniku z połowy listopada (5:2).

NASZ TYP: 2

 

Capgemini – Vicenti

Nie ma mocnych na Capgemini. Świetną serię dziesięciu meczów bez porażki (9 zwycięstw i 1 remis) będzie próbowało przerwać Vicentri, ale ,,Niebiescy’’ mają na to niewielkie szanse. Popularne ,,Waleczne Serca’’ pewnie zmierzają do pierwszej ligi, a Damian Świątek po tytuł króla strzelców. Przed obrońcami Vicenti trudne czterdzieści minut.

NASZ TYP: 1

 

Luxoft – SOPEM

W listopadzie górą był Luxoft (6:3), ale od tego czasu upłynęło sporo wody z Wisły i forma SOPEM znacząco się poprawiła. Łukasz Banaśkiewicz i spółka tydzień temu, pokonując Valeo, tylko to potwierdzili.  Do dzisiejszego rywala ,,Żółci’’ tracą tylko punkt i być może po końcowym gwizdku sędziego będą mogli cieszyć się z opuszczenia strefy spadkowej!

NASZ TYP: 2

 

BWI Group – Dassault Systemes

BWI Group, przegrywając z Axel Springer II, mocno utrudnił sobie walkę o miejsca premiowane awansem. Strata do drugiego miejsca wynosi sześć punktów, a od lidera ,,Niebiescy’’ są słabsi o dziewięć oczek. Przed nimi pojedynek z wymagającym Dassault Systemes i team Bartka Gągola musi teraz skupić się na obronie trzeciej lokaty.

NASZ TYP: 1

 

Axel Springer II – Valeo

Podziałem punktów zakończyło się ostatnie spotkanie tych firm (3:3). Axel Springer II walczy o podium, a przy dobrych wiatrach nawet o awans, zaś Valeo musi skupić się raczej na walce o utrzymanie. Póki co zespół Karola Paschka z siedmioma punktami jest przedostatni i w najbliższych tygodniach musi ruszyć mocno z kopyta, aby uniknąć degradacji. Czy pozwoli im na to Axel Springer II?

NASZ TYP: 1

 

 

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie