O trzecie miejsce!

Gravier – REN-BET

Bardzo poważnie kwestię walki o miejsce w górnej połowie klasyfikacji skomplikował sobie Gravier. „Złoci” w trzech bataliach zdobyli zaledwie jedno „oczko” i spadli na szóste miejsce. Ósmy jest REN-BET. Grzegorz Sosin i spółka po wygranej nad Amway nie mieli większych szans przeciwko Polwarowi, ulegając aż 1:10. Uważamy więc, że to team Dawida Pałki zgarnie pełną pulę i dołączy do goniącego czołówkę ES-SYSTEM.

NASZ TYP: 1

JSF Silikon – ES-SYSTEM

Po porażce z Gravierem z bardzo dobrej strony pokazał się w ostatnich tygodniach JSF Silikon. „Czerwoni” odnotowali trzy triumfy i do trzeciego zooplus tracą zaledwie dwa „oczka”. Co jednak ważne, team Macieja Mączki ma rozegraną o jedną batalię mniej. Piąty jest ES-SYSTEM. Piotr Chojka i spółka po porażkach z TRADEBOX.PL i zooplus stracili definitywnie szansę, by włączyć się do walki o medale, jednak zrobią wszystko, by udanie zakończyć sezon.

NASZ TYP: 1X

Jurek Catering Serwis – Polwar

Potyczka ekip z dwóch odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Premierowa batalia zakończyła się triumfem walkowerem Jurek Catering Serwis, bowiem Polwar mierzył się z kadrowymi problemami. Te wydają się już być daleko od „Biało-Czerwonych” gdyż letni debiutant pokusił się o premierowy triumf, wygrywając nad REN-BETEM. Triumfy nad Gravier i Amway pozwoliły ekipie Daniela Łukasika umocnić się na drugim miejscu, którego nie zamierza opuszczać do końca rozgrywek.

NASZ TYP: 1

zooplus – Amway

Ze zmiennym szczęściem radzi sobie w ostatnich tygodniach zooplus. Team Krzysztofa Kicingera potrafił pokonać ES-SYSTEM i Polwar, jednak uległ JSF Silikon i TRADEBOX.PL. Dziś „Biało-Zieloni” sprawdzą formę Amway. Tomasza Galiszewski i spółka przegrali cztery kolejne batalię i niewiele wskazuje na to, że ta zła seria zostanie tym razem przerwana.

NASZ TYP: 1

MECZ ZALEGŁY 3E:

Dassault Systemes – EC Engineering

Bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli w III Lidze E! Obecnie oba zespoły zgromadziły po 25 punktów i znajdują się tuż za trzecim IAG GBS. Wygrana pozwoli zarówno jednym jak i drugim wyprzedzić „Szarych” i znaleźć się na upragnionym podium. W premierowej batalii góra okazał się team Roberta Kruka, który wygrał 3:1. Dobra gra Dassault Systemes, w tym wygrane nad Prisjakt czy PGE Energią Ciepła czy GALECO TEAM pozwala wierzyć w udany rewanż.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę