Odrobić straty

MECZ ZALEGŁY 3E:

Alfa Laval – BanFood

Czas odrobić ostatnie zaległości w III Lidze E! O pierwsze punkty powalczy Alfa Laval. Zamykająca stawkę drużyna Grzegorza Okońskiego w ostatni czwartek zdecydowanie uległa Dassault Systemes, tracąc aż 21 goli. Powody do radości ma natomiast BanFood. „Biało-Zieloni” minimalnie pokonali faworyzowany IAG GBS i dziś spróbują udowodnić, że znajdują się w wysokiej dyspozycji.

NASZ TYP: 2

Gravier – ES-SYSTEM

Batalia sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Obecnie na piątym miejscu znajduję się ES-SYSTEM, cztery punkty mniej zaś zgromadził Gravier. „Złoci” mają jednak rozegrane o jedno spotkanie mniej, co daję dziś nadzieję na spore odrobienie strat. W pierwszym meczu minimalną wygraną odniósł zespół Dawida Pałki, triumfując 4:3. I teraz spodziewamy się wielkich emocji, stawiając na remis!

NASZ TYP: X

Jurek Catering Serwis – TRADEBOX.PL

Gdy w trzeciej kolejce minimalne zwycięstwo 3:2 odniósł Jurek Catering Serwis, wydawało się, że team Daniela Łukasika będzie murowanym faworytem do wywalczenia złotych medali. Późniejszy kryzys „Czerwonych” spowodował jednak, że spadli na pozycję wicelidera. Gracze w fioletowych koszulkach legitymują się serią siedmiu kolejnych triumfów i jeśli znów popiszą się wyborną skutecznością powinni zrewanżować  się za porażkę z premierowego bezpośredniego boju.

NASZ TYP: X2

zooplus – Polwar

Odrobiny boiskowego szczęścia brakuje wciąż Polwarowi. Zawodnicy w biało-czerwonych strojach zdecydowanie nie odstają od przeciwników, jednak nie potrafią przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Efektem tego jest zaledwie jedno „oczko” po dziewięciu bojach, co nie może napawać zbytnim optymizmem przeciwko zooplus. Drużyna Krzysztofa Kicingera po serii pięciu wygranych uległa co prawda ostatnio TRADEBOX.PL, jednak pozostaje na podium. Teraz z pewnością „Biało-Zieloni” będą chcieli udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy i szybko wrócić na zwycięską ścieżkę.

NASZ TYP: 1

REN-BET – Amway

Od dwóch porażek rewanżową rundę rozpoczął doświadczony Amway. Team Galiszewskiego zajmuje jednak siódme miejsce, ze sporą przewagą nad dzisiejszym przeciwnikiem. REN-BET czeka bowiem wciąż na premierowe zwycięstwo. Zespół Rafała Woźniaka przegrał pięć ostatnich spotkań i jeśli marzy o upragnionym przełamaniu, to wydaję się, że dziś wyborna szansa by powiększyć swój skromny dorobek!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę