Ogromna szansa CREADIS

LGBS – IP GBSC

Na pierwsze punkty czeka wciąż IP GBSC. „Zieloni” przegrali wszystkie trzy spotkania, a ostatnia minimalna porażka z HCL Poland nie może budzić zbytniego optymizmu. Dużo lepiej radzi sobie LGBS. Gracze w granatowych koszulkach po inauguracyjnej przegranej z Sygnity, pewnie triumfowali nad PKO Bankiem Polskim i Armatis-lc Polska. Wszystko to sprawia, że i dziś są w naszym odczuciu faworytem do zgarnięcia pełnej puli!

NASZ TYP: 1

CREADIS – GS

Komplet dziewięciu punktów i imponujący bilans 20:2 – to dorobek debiutującego GS, które udowadnia, że celuje w zdobycie złotych medali. Dziś graczy w białych koszulkach czeka kolejny trudny egzamin, bowiem po drugiej stronie barykady staję doświadczony CREADIS. Drużyna Macieja Rogi w pokonanym polu pozostawiła w poprzednich tygodniach FedEx i Armatis-lc Polska, jednak tym razem o podtrzymanie dobrej passy będzie niesłychanie trudno!

NASZ TYP: X2

FedEx – ICEO

Po kapitalnym starcie sporą zadyszkę złapał FedEx. Dwie przegrane sprawiły, że „Biało-Fioletowi” znaleźli się w dolnej połowie klasyfikacji. Do gry, po przełożonej batalii z „Bankowcami” powraca ICEO. Gracze w czerwonych koszulkach radzili sobie do tej pory w przysłowiową „kratkę”, czego efektem jest triumf nad IP GBSC i porażka z HCL Poland. Zespół Mateusza Klisia pragnie jednak znów powalczyć o medalowe zdobycze, więc nie może sobie tym razem pozwolić na najmniejszy błąd!

Sygnity – PKO Bank Polski

Wypunktowani w drugiej połowie przez GS zostali ostatnio zawodnicy Sygnity. Gracze w niebieskich strojach przegrali swój drugi mecz i tym samym skomplikowali sobie walkę o najwyższe cele. W podobnej sytuacji znajduję się PKO Bank Polski. „Bankowcy” po inauguracyjnym triumfie nad CREADIS, ulegli później doświadczonemu LGBS. Oba teamy natychmiast potrzebują bezcennych punktów, co zapowiada ogromne emocje i dobre widowisko aż do końcowego gwizdka!