ORLEN OIL wskoczy na podium?

Abanana Advertising – Sii Polska

Szesnastą kolejkę zaczniemy od starcia dwóch zespołów z dołu tabeli. Przedostatnia Abanana Advertising zagra z ,,czerwoną latarnią” III Ligi B – Sii Polska. ,,Błękitni’’ do tej pory nie wygrali żadnego meczu! W pierwszej rundzie ,,Żółto-niebiescy’’ pokonali ich 4:3.  Jak będzie w rewanżu? Czy Karol Wysopal i jego koledzy przełamią w końcu tę fatalną serię meczów bez zwycięstwa? Spodziewamy się raczej dubletu Abanany.

NASZ TYP: 1

Rafis – PRESCIENT

PRESCIENT traci pięć punktów do podium, ale dzisiaj ich rywalem będzie Rafis i raczej mało prawdopodobne jest to, aby Dominik Paul i spółka przybliżyli się do strefy medalowej. Szkoda, bo ,,Zieloni’’ w ostatnich pięciu meczach zdobyli komplet oczek i postraszyli nieco innych kandydatów do ,,pudła’’. Lider w pierwszej rundzie wygrał z PRESCIENT 8:1 i spodziewamy się, że również i dzisiaj na boisku potwierdzi swoje mistrzowskie aspiracje i przewagę w tabeli nad najbliższym oponentem.

NASZ TYP: 1

Shell – Miquido

Dziesięć – tyle goli Shell wbił Miquido w czerwcu. W tabeli oba zespoły dzieli punkt, na korzyść drużyny grającej w czarnych strojach. Piotr Miłek i spółka będą chcieli za wszelką cenę zrewanżować się za lanie z pierwszej rundy (2:10) i udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy. Zobaczymy, który zespół wypracuje sobie przewagę i zadowolony będzie wracał wieczorem do domu.

NASZ TYP: 2

BWI Group – Fluvius

W pierwszej rundzie Fluvius okazał się minimalnie gorszy od BWI Group, przegrywając jedną bramką (2:3). Teraz wicelider musi wyciągnąć wnioski z tego meczu, aby nie drżeć o wynik do ostatniego gwizdka sędziego. ,,Niebiescy’’ rozgrywają świetny sezon, ale na trzy kolejki przed końcem nie mogą być pewni medalu! Podium może pozbawić ich jedynie trzęsienie ziemi, które może wywołać ewentualna wpadka z Fluviusem.

NASZ TYP: 1

ORLEN OIL – Welcome Airport Services

Jeśli ORLEN OIL wygra dzisiaj, wskakuje na podium kosztem Welcome Airport Services. W pierwszej rundzie górą byli ,,Czerwoni’’ (3:1) i będą chcieli pójść za ciosem. Stawka tego meczu jest spora. Bartek Ochała i spółka w ostatnich trzech spotkaniach zdobyli tylko punkt! Jeśli szybko nie wrócą na zwycięską ścieżkę, na samym finiszu mogą przegrać medal, a tego nikt z zawodników w biało-granatowych strojach by nie chciał.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę