Ostatni dzwonek

Ulma – Alexmann

Potycza dwóch zespołów walczących o upragnione utrzymanie. Minimalnie bliżej tego celu jest Ulma. Drużyna Łukasza Zatonia po dwóch zwycięstwach uległa co prawda 4F, jednak ma wciąż trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. W niej na dobre zadomowił się Alexmann. Maciej Preczinger i spółka w czterech bojach zdobyli zaledwie jedno „oczko” i jeśli chcą pozostać na drugim szczeblu rozgrywkowym nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy błąd.

NASZ TYP: 1X

Epam – TechnipFMC

Po środowej wygranej nad 4F kolejny ciężki mecz czeka Epam. Wicelider sprawdzi formę doświadczonego TechnipFMC. „Filetowi” po czterech porażkach powrócili wreszcie na właściwe tory, rozbijając Dragon. Mimo wszystko zespół Dawida Rybczyńskiego pozostaje w strefie spadkowej, co sprawia, że zmuszony jest walczyć o pełną pulę. W premierowej batalii 2:0 zwyciężył wyżej notowany team. Stawiamy na powtórkę takiego scenariusza!

NASZ TYP: 1X

MPO Kraków – Nokia

Zmagania dwóch doświadczonych zespołów, które wydaję się, że do końca zmuszone będą drżeć o ligowy byt. Obecnie „nad kreską” znajduję się MPO Kraków, jednak ma tyle samo punktów co siódme TechnipFMC. Dziewiątą lokatę okupuje Nokia. „Granatowi” po kapitalnym starcie przegrali osiem kolejnych spotkań i jeśli marzą jeszcze o pozostaniu na drugim szczeblu rozgrywkowym natychmiast muszą przerwać tą niechlubną serię!

NASZ TYP: 1X

4F – Treko-Laser

Środowa porażka z Epamem utrudniła walkę o utrzymanie 4F. Doświadczony zespół Tomasza Wątora pozostaje na końcu stawki, z trzema punktami straty do szóstego MPO Kraków. O zgoła inne cele walczy Treko-Laser. Beniaminek w najlepszy możliwy sposób powetował sobie przegraną z Dragonem, nie dając większych szans MPO Kraków. „Bordowi” znajdują się na najniższym stopniu podium, jednak jeśli chcą się na nim utrzymać, takie batalie jak ta wygrywać po prostu muszą!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę