Po piąty triumf!

FORMAT – 4F

Zaledwie jeden punkt wywalczony w czterech spotkaniach spowodował, że 4F zamyka klasyfikację I Ligi A. Oprócz remisu z JR Holding team Tomasza Wątora zdecydowanie ulegał pozostałym przeciwnikom i dziś sprawdzi formę FORMATU. Dariusz Jania i spółka w poprzedni poniedziałek bardzo pewnie pokonali faworyzowany Jarwex i jeśli zagrają równie wybornie w defensywie i konsekwentnie w ofensywnie powinni dopisać do swojego konta pełną pulę!

NASZ TYP: 1X

SSC Internazionale – JR Holding

Po świetnym starcie ogromny kryzys dopadł SSC Internazionale. „Granatowi” przegrali trzy kolejne mecze i niebezpiecznie blisko zbliżyli się do strefy spadkowej. Dużo lepiej radzi sobie JR Holding. Zawodnicy w seledynowych strojach nie zaznali jeszcze smaku porażki, jednak aż trzy remisy spowodowały, że Kuba Skucha i spółka znajdują się tuż za podium. Wydaję się, że są w parze tej minimalnymi faworytami, a ewentualny triumf pozwoli potwierdzić wysokie aspirację i zrobić krok w stronę Extraklasy!

NASZ TYP: X2

CB Aluminium – Jarwex

Prawie rok minął od ostatniej bezpośredniej potyczki obu zespołów! Na II Ligowych boiskach po jednym triumfie odnotowało zarówno CB Aluminium jak i Jarwex. Kto dziś pokusi się o zgarnięcie pełnej puli? Minimalnym faworytem wydaję się być CB Aluminium. „Błękitni” zdobyli do tej pory komplet dwunastu punktów, budując sobie już na początkowym etapie sezonu ogromną przewagę. Dodając do tego ostatnią zaskakującą porażkę teamu Jacka Zająca wydaję się, że triumfalny marsz trwać będzie dalej w najlepsze!

NASZ TYP: 1X

Ortotop Centrum Medyczne – MooMoo Restaurants

Na premierowe zwycięstwo czeka wciąż MooMoo Restaurants. Doświadczona ekipa oprócz remisów z JR Holding i FORMAT ulegała do tej pory CB Aluminium i SSC Internazionale. Czy przełamie się przeciwko Ortotop Centrum Medycznemu? Beniaminek po sporym falstarcie pokonał SSC Internazionale i 4F, zajmując w pełni zasłużenie pozycję wicelidera I Ligi A. Jeśli ekipa Krzysztofa Miśkowca wciąż popisywać się będzie wyborną skutecznością, a kolejne gole seriami zdobywać będą Michał Żerdecki i Daniel Klim wydaję się, że „Biali” pokuszą się o kolejny bezcenny triumf.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie