Pójdą za ciosem?

iCar II – Sii

Po dwóch zwycięstwach zaledwie jedno „oczko” w bataliach z ZasadąAuto.pl i ORLEN OIL wywalczył iCar II. Tym samym „Taksówkarze” spadli z ligowego podium i by na nie powrócić, muszą pokonać Sii. Gracze w błękitnych koszulkach pokusili się o ogromną niespodziankę, zatrzymując w poprzedni wtorek faworyzowane ORLEN OIL. Czy są w stanie pójść za ciosem?

NASZ TYP: 1X

PRESCIENT – ES-SYSTEM

Starcie zespołów ze środkowych rejonów klasyfikacji. Obie ekipy mają już jednak sporą stratę do uciekającego podium. Minimalnie lepiej wygląda sytuacja PRESCIENT. „Zieloni” zgromadzili do tej pory o dwa „oczka” więcej, a wygrane nad Sabre i ZasadąAuto.pl napawają sporym optymizmem. Nieoczekiwany triumf nad Jacobs odniosło zaś ES-SYSTEM. W pierwszej bezpośredniej potyczce padł remis, dziś jednak to Dominik Paul i spółka są w naszym odczuciu minimalnie bliżsi zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: 1X

EC Engineering – Jacobs

Z pewnością nie tak poprzedni wtorek wyobrażało sobie Jacobs. Zimowy debiutant uległ 1:2 ES-SYSTEM, nie wykorzystując szansy na „odskoczenie” ORLEN OIL. Dziś „Niebiescy” spróbują udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy. Szansa na to spora, bowiem przeciwnikiem dopiero ósme EC Engineering. Team Roberta Kruka zimą gra w przysłowiową kratkę, co sprawia, że nie może stawiany być dziś w roli faworyta.

NASZ TYP: 2

Sabre – Fluvius

Cztery kolejne porażki spowodowały, że Sabre spadło na ostatnie miejsce w tabeli. Zimowy debiutant sprawdzi dziś formę marzącego o medalach zespołu Marcina Miarki. Fluvius zajmuje miejsce na najniższym stopniu podium, ze sporą zaliczką nad czwartym iCar’em II. Jeśli „Błękitni” zagrają tak jak przeciwko EC Engineering powinni dopisać do swojego konta bezcenną zdobycz.

NASZ TYP: 2

ZasadaAuto.pl – ORLEN OIL

Straty z początku sezonu próbuję odrabiać ZasadaAuto.pl. Dziesięć punktów w pięciu ostatnich spotkaniach pozwoliły spadkowiczowi z II Ligi awansować na siódme miejsce. Dogonić ścisłą czołówkę będzie niesłychanie trudno, jednak doświadczony przeciwnik zrobi wszystko, by zagrozić ORLEN OIL. „Czerwoni” nieoczekiwanie ulegli Sii. Jeśli potkną się również dziś, bardzo poważnie skomplikują sobie kwestię walki o mistrzostwo.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie