Postawić kropkę nad "i"

MSHG – Rigor Mortis

Ewentualna seria sześciu kolejnych triumfów może nie wystarczyć MSHG, by udanie walczyć o złote medale. Beniaminek oprócz wygranej nad Rigor Mortis musi liczyć na potknięcie grającego z Coca-Colą Limbudu. O zgoła inne cele walczą „Bordowi”. Ewentualne zwycięstwo pozwoli im opuścić dziesiątą lokatę, jednak patrząc na boiskowy potencjał zawodników w granatowych strojach jest to scenariusz mało prawdopodobny.

NASZ TYP: 1

ANTRANS BIS – TESCO

Potyczka dwóch zespołów, które są już pewne spadku na trzeci szczebel rozgrywkowy. Po dwóch porażkach z dobrej strony pokazał się ANTRANS BIS, który podzielił się zdobyczą z faworyzowanym CCZ Mateo. Po triumfie and JR Holding przegraną odnotowało TESCO, które nie potrafiło przeciwstawić się prowadzącemu w stawce Limbudowi. Stawiamy na remis, spodziewając się ciekawego widowiska.

NASZ TYP: X

AquaSoil – CCZ Mateo

Mimo, że oba zespoły są sąsiadami w ligowej klasyfikacji, to są już pewne swojego losu. Trzecie będzie CCZ Mateo, które ma cztery „oczka” zapasu nad czwartym AquaSoil. Team Marka Waszuty zremisował ostatnio z ANTRANS BIS, Piotr Chamerliński i spółka pokonali zaś JR Holding. W ósmej kolejce górą okazali się „Żółto-Czarni”, którzy triumfowali 4:2. Udany rewanż jest możliwym rozwiązaniem!

NASZ TYP: 1X

Coca-Cola – Limbud

Mecz prawdy dla Limbudu. „Biało-Zieloni” są już bardzo blisko mistrzowskiego tytułu i dziś spróbują postawić przysłowiową „kropkę nad i”. Plany te utrudnić spróbuję Coca-Cola. Doświadczona drużyna nie może letnich rozgrywek zaliczyć do udanych, a przegrana 6:7 z Rigor Mortis całkowicie odebrała zespołowi Mariusza Kuczaja szansę utrzymania na drugim szczeblu rozgrywkowym.

NASZ TYP: 2

FORMAT – JR Holding

Spotkanie sąsiadów z ligowej klasyfikacji, którzy są już pewni pozostania na trzecim szczeblu rozgrywkowy. O trzy punkty więcej zgromadziło do tej pory JR Holding. Za „Seledynowymi” przemawia również pierwszy bezpośredni bój, wygrany aż 9:3. Dodając do tego dwie ostatnie przegrane z TESCO i AquaSoil wydaję się, że drużyna Mariusza Bulandy zrobi wszystko, by udanie zakończyć letni sezon.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie