Postraszyć lidera

CMI – CB Aluminium

Spotkanie dwóch zespołów ze zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Cztery kolejne porażki spowodowały, że CMI znalazło się w strefie spadkowej. O złote medale walczy natomiast CB Aluminium. Beniaminek drugą rundę rozpoczął od wygranej 8:2 nad Revo Drink Team, która za sprawą remisu Jarwexu pozwoliła „Biało-Niebieskim” wrócić na pozycję wicelidera. Jeśli Piotr Kwilosz i spółka nie wyciągną odpowiednich wniosków, powtórka wyniku z premierowych zmagań (12:1) jest wielce prawdopodobna.

NASZ TYP: 2

Colorex – INTERIA.PL

Od 21 maja na zwycięstwo czeka Colorex. Siedem kolejnych porażek spowodowało, że doświadczona ekipa Patryka Muchy spadła na odległe dziewiąte miejsce i musi zaciekle walczyć o utrzymanie. O przełamanie będzie jednak niesłychanie trudno, gdyż INTERIA.PL postawiła bardzo trudne warunki Jarwexowi. Remis 3:3 z pretendentem do medali pozwala wierzyć, że „Redaktorzy” zrewanżują się za porażkę 5:3 z pierwszej kolejki.

NASZ TYP: X2

MPEC – Jarwex

Tempa w trwającym sezonie nie zwalnia MPEC. „Fioletowi” odnieśli komplet dziesięciu zwycięstw i pewnie kroczą po złote medale. Dziś lidera spróbuje zatrzymać Jarwex. Gracze w seledynowych koszulkach nieoczekiwanie zremisowali ostatnio z INTERIĄ.PL, tracąc tym samym pozycję wicelidera. W premierowym boju górą okazał się zespół Patryka Tomczyka, który triumfował 5:2. Spodziewamy się, że dzisiejsza potyczka będzie miała podobny scenariusz.

NASZ TYP: 1X

Luxoft – Klinika Vesuna

Zaledwie trzy punkty w trzech ostatnich spotkaniach – to skromny dorobek Kliniki Vesuna. Tym samym zawodnicy w czarnych strojach zajmują czwarte miejsce, ze sporą stratą do podium. Powody do radości może mieć Luxoft. Były I Ligowiec wygrał z CMI i Spartą, dzięki czemu opuścił strefę spadkową. Mimo tych triumfów wydaję się, że Rafał Kozieł i spółka zainkasuje we wtorkowy wieczór pełną pulę.

NASZ TYP: X2

Sparta – Revo Drink Team

Kapitalnie w ostatnich tygodniach spisuję się doświadczona Sparta. „Czerwoni” najpierw pokonali Colorex, a potem odnieśli zaskakujący triumf nad Kliniką Vesuna, który pozwolił na dobre oddalić się od strefy spadkowej. Aby podtrzymać dobrą passę należy pokonać Revo Drink Team. Zamykająca stawkę drużyna po wygranej nad Luxoft, zdecydowanie uległa CB Aluminium. Dziś stać ją na powiększenie swojego dorobku, jednak będzie to zadanie niesłychanie trudne.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę