Powalczą do końca?

ICEO – Total Fitness Concept

Mecz ostatniej szansy dla ICEO. „Czerwoni” po słabym starcie rozpędzają się z tygodnia na tydzień i zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli. W dość komfortowej sytuacji znajduję się Total Fitness Concept. Team Marcina Pomiernego zadomowił się na najniższym stopniu podium, z pięciopunktową przewagą nad dzisiejszym rywalem. Czy zespół Mateusza Klisia pokaże się z dobrej strony i zachowa matematyczne szansę na brąz?

NASZ TYP: X

Makro – EC Engineering

Po kilku dobrych występach kryzys dopadł Makro. „Niebiescy” przegrali trzy kolejne mecze i na dobre stracili szansę na medalowe zdobycze. Podobny los spotkał EC Engineering. Przegrana z TE Connectivity sprawiła, że Grzegorz Pawlik i spółka spadli na odległe piąte miejsce w tabeli. Spodziewamy się ciekawego widowiska, a skuteczny rewanż teamu Patryka Kaczmarczyka za minimalną porażkę z szóstej kolejki (1:2) to możliwe rozwiązanie.

NASZ TYP: 1X

E-REMONTY – TE Connectivity

Bardzo dobrze w ostatnich kolejkach spisało się TE Connectivity. Letni debiutant pokonał zarówno Revolut jak i EC Engineering, dzięki czemu opuścił ostatnią pozycję w tabeli. O podtrzymanie dobrej passy będzie jednak niesłychanie trudno, gdyż rywalem pewnie prowadzące w stawce E-REMONTY. „Niebiescy” nie stracili jeszcze nawet punktu, bezlitośnie zbliżając się do granicy 100 zdobytych goli. Wydaję się więc, że w sytuacji tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Revolut – Nidec

Ze sporymi problemami kadrowymi mierzy się Nidec. „Zieloni” oddali walkowerem zeszłotygodniowy bój z E-REMONTY, lecz mimo tej porażki mają wciąż bezpieczną zaliczkę nad trzecim Total Fitness Concept. Stawkę zamyka zaś Revolut. Team Jerzego Czerkasa przegrał sześć kolejnych potyczek i niewiele wskazuję na to, by ten stan rzeczy miał zmienić się dziś.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie