Powrócą do II Ligi?

YesSport – Gravier

Z pewnością dobrze pierwszej bezpośredniej potyczki nie wspomina Gravier. To właśnie od porażki 1:3 rozpoczęła się niechlubna seria „Złotych”. Zaledwie dwa „oczka” wywalczone w siedmiu kolejnych meczach definitywnie zabrały szansę na medalowe zdobycze. Przysłowiową "kropkę nad i" spróbuję postawić dziś YesSport. Letni debiutant pewnie prowadzi w ligowej klasyfikacji i jeśli opuści obiekt przy ulicy Ptaszyckiego bogatszy o trzy punkty będzie mógł rozpocząć świętowanie mistrzowskiego tytułu!

NASZ TYP: 1

BanFood – DRABEST

Po zaskakującej wygranej nad TRADEBOX.PL wyższość Rigor Mortis zmuszony był uznać DRABEST. „Żółci” pozostają na siódmym miejscu w tabeli, a dziś zmierzą się z mającą wciąż matematyczne szansę na brązowe medale firmą BanFood. Matematyka wydaję się być jednak bezlitosna dla teamu Tomasza Nowaka. Pięć punktów straty do Grupy Heban sprawia, że zawodnicy w biało-zielonych strojach nie mogą pozwolić sobie nawet na najmniejszy błąd.

NASZ TYP: 1

REN-BET – Rigor Mortis

W zgoła odmiennych humorach do potyczki tej przystępują dwa doświadczone zespoły. Po wygranej nad firmą DRABEST pozycję wicelidera utrzymuję Rigor Mortis. Stawkę z zaledwie jednym „oczkiem” zamyka zaś REN-BET. Wynik ten jest jednak dość krzywdzący, bowiem team Rafała Woźniaka kilkukrotnie był bliski zgarnięcia pełnej puli. Mimo tego Piotr Morawski i spółka wydają się być bliżsi kolejnego triumfu, jednak outsider w naszym odczuciu tanio skóry sprzedać nie zamierza.

NASZ TYP: 2

TRADEBOX.PL – Grupa Heban

Na zakończenie będziemy świadkami najciekawszego spotkania dwunastej kolejki. Sporo emocji przyniosła już pierwsza bezpośrednia potyczka, którą Grupa Heban wygrała 3:2. Letni debiutant zajmuję trzecią lokatę i wyprzedza swojego dzisiejszego przeciwnika o zaledwie jedno „oczko”. Były II Ligowiec wysnuł jednak właściwe wnioski po porażce z DRABEST, pokonując 6:1 firmę Gravier. Spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie