Powrót Tecnocasy

Clico – Tecnocasa

Z pewnością nie tak poprzednią kolejkę wyobrażało sobie Clico. Zamykająca stawkę drużyna po premierowej wygranej nad TTEC uległa LED Labs, nie strzelając przy tym nawet gola. Teraz „Biało-Czarnych” czeka arcytrudne zadanie, gdyż ich formę sprawdzi powracająca po długiej przerwie Tecnocasa. Team Tomasza Wójciaka ostatnio na ligowych boiskach pokazał się 29 stycznia, gdy pokonał Consultronix. Jeśli marzy o powrocie na podium, takie boje jak ten wygrywać po prostu musi.

NASZ TYP: 2

IBM SWG – Prisjakt

Tempa nie zwalnia Prisjakt. Remis z FedEx pozwolił doświadczonej drużynie utrzymać pozycję lidera. Dziś faworyt sprawdzi formę IBM SWG. Zespół Wojciecha Misia jest rewelacją zimowego sezonu. „Niebiescy” dobre występy przeplatają co prawda pechowymi porażkami, jednak zajmują wysokie piąte miejsce z szansami na medale. Jeśli wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności, mogą pokusić się o sprawienie niespodzianki.

NASZ TYP: X2

FedEx – Consultronix

Dwa remisy z Prisjakt i PKO Bankiem Polskim sprawiły, że FedEx zajmuje drugie miejsce w ligowej klasyfikacji. Dziś wyborna okazja do powrotu na zwycięską ścieżkę, gdyż po drugiej stronie barykady staję dziewiąty Consultronix. „Pomarańczowi” przegrali trzy kolejne boje i niewiele wskazuje na to, by ten stan rzeczy miał zostać przerwany już dziś.

NASZ TYP: 1

TTEC – LED Labs

Po trzech słabszych występach z kapitalnej strony przeciwko Clico pokazał się LED Labs. Zawodnicy w białych koszulkach spróbują potwierdzić, że zwycięstwo to nie było dziełem przypadku przeciwko TTEC. Zespół Enesa Epekinciego uległ TDEC, tracąc definitywnie szansę na medalowe zdobycze. W naszym odczuciu zrobi jednak dziś wszystko, by dopisać do swojego konta kolejne punkty.

NASZ TYP: X

TDEC – PKO Bank Polski

Sporo zmieniło się od czasu, gdy pierwszy bezpośredni mecz 4:2 wygrał PKO Bank Polski. TDEC nie przypomina już ekipy z początku sezonu, co potwierdzają dwie wygrane z Consultronix i TTEC. Dobrze ostatnie tygodnie wspomina również PKO Bank Polski. Zawodnicy w białych koszulkach po triumfach nad IBM SWG i TTEC podzielili się zdobyczą z FedEx. Spodziewamy się kapitalnego widowiska, w którym remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie