Powrót Total Fitness Concept, ciekawy mecz IAG GBS.

Hitachi – IG

Z doświadczonym snajperem Grzegorzem Pancerzem i Tomaszem Dąbrową z Prisjaktu swój premierowy sezon rozpoczyna Hitachi. Na początek debiutant zmierzy się z ogranym już na ligowych boiskach IG. Gracze w czerwonych koszulkach do udanych mogą zaliczyć poprzednie zmagania, gdzie zajęli wysokie czwarte miejsce. Jeśli poprawią swoją skuteczność, tym razem mogą pokusić się o upragnione medale.

NASZ TYP: X2

Armatis-lc Polska – IAG GBS

Po lekko mówiąc nie najlepszym początku poprzedniego sezonu z tygodnia na tydzień rozpędza się Armatis-lc Polska. Na początek nowych zmagań gracze w biało-czarnych strojach sprawdzą formę IAG GBS. Doświadczona drużyna przez długi czas miała szansę na medalowe zdobycze, jednak gorsza druga część rozgrywek spowodowała, że wylądowała na dopiero szóstym miejscu. Mimo wszystko „Szarych” stać na poprawę tej lokaty i skuteczną walkę o pełną pulę.

NASZ TYP: X2

Total Fitness Concept – PGE Energia Ciepła

Po dwóch i pół roku do rozgrywek wraca Total Fitness Concept. Zawodnicy w różowych koszulkach w ostatnim meczu ulegli Sparcie aż 4:11. Jak będzie z PGE Energią Ciepła? Łukasz Pietrzak i spółka letnie zmagania skończyli na ósmym miejscu, mając ogromny problem z ustabilizowaniem formy. Jeśli poradzą sobie z tą bolączką, mogą powalczyć o miejsce w górnej połowie stawki.

NASZ TYP: X2

MEBLOMIX&MAZUR TRUCK – BanFood

Czas na pierwsze spotkanie kolejnego debiutanta! Kadra Meblomix&Mazur Truck wciąż jest sporą niewiadomą, co powoduje, że ciężko realnie odnieść się do jej potencjału. Formę rywala sprawdzi na początku BanFood. Team Tomasza Nowaka z tygodnia na tydzień prezentuję się z coraz lepszej strony,  czego efektem było siódme miejsce w letnich zmaganiach. Dziś „Biało-Zieloni” mają wszystkie warunki, by móc udanie wywalczyć pełną pulę.

NASZ TYP: X2

Relativity – Cognizant II

Od zwycięstwa rozgrywki rozpoczęła pierwsza drużyna Cognizant. Czy tym śladem pójdzie również druga ekipa tej firmy? Nie będzie to proste, gdyż rywalem mające kilku doświadczonych zawodników Relativity. Zespół Achrefa Sassiego wzmocnił chociażby znany z występów w MPO Kraków Adrian Stanula jak i Aleksander Uzunov. Wszystko to sprawia, że spodziewamy się ciekawych zmagań, gdzie typujemy remis.

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę