Poznamy mistrza?

Business Elite Kraków – Inter Kraków

Po zwycięstwie w zaległym meczu nad MSHG na najniższy stopień podium wskoczył Inter Kraków. Teraz doświadczona drużyna Rodrigo Floresa spróbuję obronić tą lokatę przeciwko Business Elite Kraków. Beniaminek po lekkim falstarcie rozpędził się na dobre i po pokonaniu Capity utrzymał sporą zaliczkę nad goniącym peletonem. By móc świętować mistrzować „Żółci” muszą powtórzyć wynik z szóstej kolejki (3:2). Jest to prawdopodobny scenariusz!

NASZ TYP: 1X

Codewise – Baukrane

Po trzech kolejnych zwycięstwach bolesną porażkę w poprzedni czwartek poniosło Baukrane. Team Łukasza Zatonia minimalnie uległ Interowi Kraków i spadł z ligowego podium. Pozycję wicelidera okupuję zaś Codewise. Andrzej Kozubowski i spółka w najlepszy możliwy sposób powetowali sobie porażkę z Business Elite Kraków, pokonując 4:2 Nokię. Zaledwie punkt różnicy między drużynami sprawia, że spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym końcowy wynik do końca pozostanie kwestią otwartą!

NASZ TYP: X

Waleczne Serca – Capita

Walka o utrzymanie trwa w najlepsze! Mimo, że oba zespoły znajdują się nad strefą spadkową, to mają tylko trzy punkty przewagi nad siódmym MSHG. Sprawę komplikuję fakt, że Waleczne Serca w poprzedni czwartek uległy właśnie niżej notowanemu przeciwnikowi. Trzy kolejne przegrane ma na swoim koncie Capita. Team Adama Bielskiego wygrał pierwszą bezpośrednią potyczkę 7:1. Teraz spodziewamy się ciekawszego widowiska, w którym to jednak „Biało-Niebiescy” są minimalnym faworytem.

NASZ TYP: X2

MSHG – Nokia

Mimo, że obie drużyny znajdują się w strefie spadkowej, to ich sytuacja jest zgoła odmienna. Po zwycięstwie nad Walecznymi Sercami stratę do bezpiecznej lokaty zmniejszyło MSHG. Klasyfikację zdecydowanie zamyka Nokia. Beniaminek zgromadził do tej pory siedem punktów, a zaledwie „oczko” w pięciu potyczkach sprawia, że faworyt w parze tej może być tylko jeden.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie