Przedłużyć nadzieję na utrzymanie

TechnipFMC – SklepOpon.com

Po dwóch porażkach na zwycięską ścieżkę w poprzedniej kolejce powrócił SklepOpon.com, który po ciekawym meczu minimalnie pokonał MPO Kraków. Tym samym „Niebiescy” zmniejszyli straty do bezpiecznej, szóstej lokaty do zaledwie dwóch „oczek”. Czy dziś pójdą za ciosem i opuszczą strefę spadkową? Nie będzie to proste, bowiem TechnipFMC z tygodnia na tydzień spisuje się coraz lepiej, co pozwoliło awansować na najniższy stopień podium. Gracze w fioletowych koszulkach legitymują się obecnie serią trzech kolejnych triumfów. W czwartkowy wieczór wydają się być minimalnym faworytem, jednak patrząc na doświadczenie i boiskowy potencjał spodziewamy się ciekawego i wyrównanego widowiska.

NASZ TYP: 1X

Luxoft – Profix

Potyczka dwóch ekip zamykających klasyfikację I Ligi B. O ile jeszcze Profix ma matematyczne szanse na utrzymanie na drugim szczeblu rozgrywkowym, gdyż do szóstego MPO Kraków traci osiem punktów, o tyle zerowy dorobek Luxoft’u nie może budzić zbytniego optymizmu. Oba zespoły ostatnio triumfowały 17 stycznia, kiedy to „Złoci” pokonali MPO Kraków, a beniaminek nie dał większych szans SklepowiOpon.com. W premierowym boju minimalną wygraną 5:4 odniósł Luxoft. Udany rewanż jest wielce prawdopodobny!

NASZ TYP: X2

MPO Kraków – Polplast

Dziesięć punktów zdobyte w czterech ostatnich spotkaniach pozwoliło Polplastowi pozostać na wysokim drugim miejscu tuż za uciekającym Luktransem. Zespół Rafała Brasia gra skuteczny i miły dla oka futbol, który pozwala pewnie kroczyć do Extraklasy. O inne cele musi walczyć MPO Kraków. Doświadczona ekipa znajduję się tuż nad strefa spadkową i jeśli chce pozostać na drugim szczeblu rozgrywkowym musi zacząć punktować. Nie będzie to zadanie proste, a powtórka scenariusza z listopada (wygrana 10:0) to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: 2

Luktrans – 4F

Tempa w zimowych rozgrywkach nie zwalnia Luktrans. Gracze w białych strojach w sześciu ostatnich spotkaniach zdobyli aż szesnaście punktów i pewnie zmierzają w szeregi Extraklasowiczów. W środkowych rejonach klasyfikacji znajduję się natomiast 4F. „Błękitni” wygrali trzy mecze z czterech bojów, dzięki czemu opuścili strefę spadkową. Jeśli team Tomasza Wątora wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, może pokusić się o sprawienie sporej sensacji.

NASZ TYP: 1X

Revo Drink Team – Coca-Cola

Spory kryzys dopadł w ostatnich tygodniach Coca-Cole. Doświadczona drużyna nie dość, że przegrała trzy poprzednie spotkania, to jeszcze w dwóch bojach nie zdobyła nawet gola. Gracze w czarnych strojach spadli tym samym z podium, na które wrócić będzie niesłychanie trudno. Tym bardziej, że po drugiej stronie barykady staję marzące o utrzymaniu Revo Drink Team. Team Hajnrycha w czterech bataliach zdobył zaledwie „oczko”, utrudniając sobie walkę o pozostanie na drugim szczeblu rozgrywkowym. W pierwszym meczu minimalną wygraną odniósł zespół Mariusza Kuczaja. Naszym zdaniem i tym razem to wielce prawdopodobny scenariusz.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę