Przybliżyć się do tytułu

MECZ ZALEGŁY III LIGA E:

LED Labs – Alfa Laval

Spotkanie dwóch zespołów, które wciąż czekają na swoje premierowe zwycięstwo. W minimalnie lepszych nastrojach wydaję się być LED Labs, które pomimo, że zdobyło zaledwie pięć goli, to zremisowało do tej pory z BanFood i EC Engineering. Na pierwszą zdobycz czeka wciąż Alfa Laval. Osiem porażek sprawia, że Grzegorz Okoński i spółka musza zaciekle walczyć dziś o upragnione przełamanie aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

III LIGA A:

JSF Silikon – Amway

Sporą niespodzianką zakończył się mecz z drugiej kolejki, gdy to Amway pokonał wyżej notowany JSF Silikon. Teraz walczący o podium zespół Macieja Mączki spróbuje zrewanżować się w najlepszy możliwy sposób i pozostać w walce o podium. Motywacja tym większa, że „Czerwoni” ulegli ostatnio Gravier i teraz nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Tym bardziej, że team Galiszewskiego ma jeszcze w głowach przegraną z TRADEBOX.pl, w której nie zdobyli nawet gola.

NASZ TYP: 1

zooplus – TRADEBOX.PL

Najciekawsze spotkanie jedenastej serii gier. Mecz ten może przybliżyć nas do odpowiedzi, kto zostanie mistrzem tego sezonu w III Lidze A. W pierwszej batalii górą okazał się zooplus, który pokonał zespół Piotra Waśkiewicza 3:1. Krzysztof Kicinger i spółka znajdują się w wybornej dyspozycji, czego efektem jest seria pięciu kolejnych wygranych. O jedną więcej na swoim koncie mają „Fioletowi”. Wszystko to sprawia, że trudno wskazać nam faworyta do zgarnięcia pełnej puli, a podział punktów to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Polwar – ES-SYSTEM

Tempa nie zwalnia doświadczone ES-SYSTEM. Team Piotra Chojki po zaskakującym triumfie nad Jurek Catering Serwis pokonał tym razem REN-BET i zajmuje wysokie piąte miejsce z niewielką stratą do ligowego podium. Na premierowe zwycięstwo czeka wciąż Polwar. Oprócz remisu z drużyną Rafała Woźniaka „Biało-Czerwoni” przegrali siedem potyczek. Wszystko to sprawia, że w parze tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Jurek Catering Serwis – REN-BET

Gdy w drugiej kolejce Jurek Catering Serwis „rozbił” REN-BET aż 8:2 pewnym stało się, że to team Daniela Łukasika walczyć będzie o najwyższe cele. „Czerwoni” po kapitalnym starcie złapali spory kryzys, czego efektem stały się aż trzy porażki i spadek na najniższy stopień podium. Dopiero ósmy jest zespół Rafała Woźniaka. Drużyna w żółtych strojach nie zaznała jeszcze smaku wygranej i niewiele wskazuje, by ten stan rzeczy miał zmienić się dziś.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie