Ścisk w czubie tabeli!

LGBS – GS Aleco

LGBS plasuje się tuż za podium, tracąc do niego tylko dwa punkty. Wyprzedzający ją PKO Bank Polski ma rozegrane jedno spotkanie więcej. ,,Granatowi’’ będą chcieli dzisiaj zaprezentować się z jak najlepszej strony i po raz drugi w tym sezonie pokonać GS Aleco. Większe doświadczenie jest oczywiście po stronie LGBS-u, która rozgrywa piętnasty sezon w Totolotek Biznes Lidze! ,,Biało-czarni’’ to debiutanci w naszych rozgrywkach, którzy chcą się zrewanżować za porażkę z pierwszej rundy i zatrzymać czołowego strzelca ligi. Dzmitry Ramancou toczy zacięty bój o wygranie klasyfikacji strzelców, a jego team ma jeszcze szanse na medal!

NASZ TYP: 1

Armatis-lc – PKO Bank Polski 1:3

Niezwykle doświadczony team PKO Banku Polskiego nie przestaje zadziwiać. Kolejny sezon, w którym ,,Bankowcy’’ walczą o najwyższe cele, a ich zawodnicy o wyróżnienia indywidualne. Tydzień temu okazali się minimalnie gorsi od HCL Poland (2:3) i spadli na trzecie miejsce. Jak zareagują na tę porażkę, która przerwała ich całkiem niezłą serię czterech meczów bez przegranej? W czerwcu lepsi byli gracze PKO Banku Polskiego (3:1), a łupem bramkowym podzielili się Jacek Dziduszko, Janusz Koźmik i Kamil Rugała.

NASZ TYP: 2

ICEO – Sygnity

Tylko jedno zwycięstwo i aż dwanaście porażek – taki jest bilans Sygnity, co nie ukrywamy, jest sporą niespodzianką. Spodziewaliśmy się raczej, że team Piotrka Szweda powalczy o górną część tabeli, a tymczasem sezon wiosna-lato 2019 boleśnie zweryfikował graczy w niebieskich strojach. Przed nimi mecz z ICEO, które w pierwszej rundzie było górą (4:2) i również dzisiaj jest faworytem do zgarnięcia pełnej puli. ,,Czerwoni’’ plasują się na ósmym miejscu i jeszcze mają niewielkie szanse zakończyć tę kampanię oczko wyżej.

NASZ TYP: 1

HCL Poland – CREADIS

Na zakończenie szesnastej kolejki lider podejmować będzie zespół ze środka tabeli. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest HCL Poland, które toczy zacięty bój z kilkoma zespołami o tytuł mistrzowski. ,,Niebiescy’’ prowadzą, ale czują na plecach oddech grupy pościgowej, na czele z IP GBSC. Zdają sobie doskonale sprawę, że na finiszu nie można pozwolić sobie na wpadkę, a taką na pewno byłaby strata punktów z CREADIS, który HCL Poland w pierwszej rundzie pokonał 5:3.

NASZ TYP: 1

 

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę