Spacerek Nupi?

FedEx – FREE NOW

Po dwóch porażkach o pierwsze zwycięstwo w poprzedni poniedziałek pokusiło się FREE NOW. Były I Ligowiec pokonał Dedax, opuszczając tym samym strefę spadkową. Powody do radości ma również FedEx. Krzysztof Roziński i spółka pokonali 6:1 Krakowskich Barmanów, a wcześniejsze remisy z Dedax i Chomikiem Gdów napawają sporym optymizmem i dają nadzieję na podtrzymanie dobrej passy również i dziś!

NASZ TYP: 1X

Krakowscy Barmani – Coca-Cola

Po dobrym starcie pogromcę znaleźli Krakowscy Barmani. Zespół Mateusza Piechnika uległ 1:6 FedEx, jednak pomimo tej wpadki pozostaje w goniącym ścisłą czołówkę peletonie. Ważne zwycięstwo odniosła zaś Coca-Cola. Mariusz Kuczaj i spółka pokonali 4:2 Infosys Consulting. W poprzednim sezonie oba teamy mierzyły się ze sobą dwukrotnie. Wygrana 3:2 Krakowskich Barmanów i remis 1:1 sprawia, że spodziewamy się sporych emocji aż do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X

Nupi – Infosys Consulting

Batalia zespołów z dwóch odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Pozycję lidera z kompletem dziewięciu punktów zajmuję Nupi. „Czerwoni” po dwóch pewnych zwycięstwach bardzo mocno męczyli się z Chomikiem Gdów, wygrywając zaledwie 5:4. Na pierwszy triumf czeka zaś Infosys Consulting. Doświadczona ekipa Pawła Bulowskiego ma na swoim koncie zaledwie „oczko” za remis 0:0 z Krakowskimi Barmanami i teraz zrobi wszystko, by udowodnić, że w piłkę grać potrafi. W naszym odczuciu będzie to jednak zadanie niesłychanie trudne!

NASZ TYP: 1

Dedax – Chomik Gdów

Po dobrym starcie pogromcę w trzeciej kolejce znalazł Dedax. „Seledynowi” ulegli 3:5 FREE NOW i teraz sprawdzą formę Chomika Gdów. Brązowy medalista z poprzednich rozgrywek po triumfie nad Coca-Colą musiał uznać wyższość faworyzowanego Nupi, jednak ambitna postawa i minimalna przegrana 4:5 pozwala mieć nadzieję, że team Michała Szlachty dopiszę do swojego konta pełną pulę.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie