Sparta namiesza w czołówce?

JSF Silikon – Jurek Catering Serwis

Z ogromnymi problemami kadrowymi mierzy się JSF Silikon. Tym samym „Czerwoni” oddali ostatnie mecze walkowerem, znajdując się tym samym w strefie spadkowej. Szósty jest Jurek Catering Serwis. Drużyna Daniela Łukasika przegrała co prawda trzy ostatnie boje, jednak z górą ligowej klasyfikacji. Mimo wszystko wydaję się, że ma w swoich szeregach wszystkie argumenty, by zgarnąć pełną pulę.

NASZ TYP: 2

MPO Kraków – zooplus

Porażki ze Spartą i INTERIĄ.PL utrudniły MPO Kraków walkę o medale. Zespół Adama Pawłowskiego zajmuje czwarte miejsce, z niewielką stratą do uciekającej czołówki. O utrzymaniu wciąż marzy zooplus. Krzysztof Kicinger i spółka z tygodnia na tydzień prezentują skuteczniejszy futbol, który pozwolił awansować na ósme miejsce. Kolejna wygrana może pomóc w opuszczeniu strefy spadkowej. Nie będzie to jednak zadanie proste.

NASZ TYP: 1X

QVC Poland – Business Elite

Starcie drużyn z dwóch odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Wysokie drugie miejsce zajmuje Business Elite. Gracze w żółtych koszulkach po porażce z MPO Kraków wygrali pięć następnych spotkań, bardzo poważnie przybliżając się do awansu na drugi szczebel rozgrywkowy. Stawkę zamyka QVC Poland. „Biało-Czarni” wygrali ostatnio 4 lutego, a do bezpiecznej siódmej lokaty tracą cztery „oczka”. Faworyt w parze tej może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

INTERIA.PL – GALECO TEAM

Po trzech przekonywujących zwycięstwach strefę spadkową opuściła INTERIA.PL. Co więcej, „Redaktorzy” mają do rozegrania jeszcze zaległą batalię z Jurek Catering Serwis. Pewne swego wydaję się GALECO TEAM. Jacek Kawalec i spółka mają już zarówno sporą stratę do podium, jak i zaliczkę nad dolnymi rejonami tabeli. Mimo tego będą musieli wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, by zatrzymać rozpędzonych rywali. Remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Jarwex – Sparta

Najciekawsze spotkanie szesnastej kolejki! Pierwszy bój padł łupem Jarwexu, który wygrał 10:4. Czy Spartę stać na skuteczny rewanż? Nie będzie to proste, bowiem „Seledynowi” wygrali pięć ostatnich spotkań. Team Rafała Kędziora w poprzedni wtorek uległ zaś walkowerem Business Elite. Pomimo tego „Czerwoni” pozostają na najniższym stopniu podium. Aby jednak zdobyć upragnione medale, muszą zaciekle walczyć o powiększenie swojego dorobku. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie