Specjaliści od niespodzianek?

4F – Alexmann

Spotkanie zespołów znajdujących się w strefie spadkowej. Stawkę I Ligi B ze skromnym, czteropunktowym dorobkiem zamyka 4F. Team Tomasza Wątora na triumf czeka od 30 maja, gdy pokonał Epam. Dużo lepiej wygląda sytuacja Alexmann. Maciej Preczinger i spółka do bezpiecznej lokaty tracą zaledwie cztery "oczka" i jeśli chcą pozostać na drugim szczeblu rozgrywkowym, takie potyczki jak ta wygrywać po prostu muszą.

NASZ TYP: X2

Nokia – Treko-Laser

Wygrana nad 4F pozwoliła Nokii przerwać serię trzech kolejnych porażek. Tym samym „Niebiescy” odskoczyli od strefy spadkowej, budując sobie trzypunktową zaliczkę nad siódmą Ulmą. Dziś zadanie z kategorii trudnych, gdyż po drugiej stronie barykady staję marzące o medalach Treko-Laser. Beniaminek jednak legitymuję się dwoma kolejnymi porażkami, a dodając do tego przegraną 3:5 z premierowej batalii wydaję się, że sprawa triumfu pozostaje otwarta.

NASZ TYP: X

Epam – Dragon

Strzałem w dziesiątkę okazało się wzmocnienie Grzegorzem Grzesiakiem formacji ofensywnej w zespole Dragon. Tym samym team Macieja Marony nieoczekiwanie „wskoczył” na ligowe podium, na którym planuje pozostać do końca letnich zmagań. Równie dużym zaskoczeniem jest obecność na nim Epamu. Beniaminek imponuje szczególnie w defensywie, czego efektem są zaledwie dwie stracone bramki w trzech bataliach. Wszystko to sprawia, że starcie wybornej ofensywy z silną defensywą zapowiada się niesłychanie interesująco!

NASZ TYP: X

MPO Kraków – TechnipFMC

O sporą niespodziankę w poprzedni czwartek pokusiło się MPO Kraków, które zatrzymało faworyzowane Tomasza 20 Resto Bar. Dziś „Niebiescy” spróbują przedłużyć swój marsz w górę klasyfikacji, pokonując TechnipFMC. Team Dawida Rybczyńskiego wygrał dwa ostatnie boje z Ulmą i Nokią, dzięki czemu na dobre oddalił się od strefy spadkowej. Dziś jest minimalnym faworytem, jednak zespół Adama Pawłowskiego udowodnił już, że w takiej sytuacji czuje się mocny.

NASZ TYP: X2

Ulma – Tomasza 20 Resto Bar

W pierwszej kolejce tego sezonu górą okazało się Tomasza 20 Resto Bar, przełamując złą passę z niewygodnym rywalem. Wszystko wskazuje na to, że dziś lider również sięgnie po pełną pulę, wetując sobie tym samym ostatnią zaskakującą porażkę z MPO Kraków. Tym bardziej, że Ulma w dwóch poprzednich bojach ulegała Dragonowi i TechnipFMC. Jeśli team Łukasza Zatonia nie poprawi swojej dyspozycji w defensywie, kolejna przegrana może stać się faktem.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie