Sprawdzian Gravier

GAIN Capital – Transporeon

Mecz dwóch zimowych debiutantów, którzy znajdują się w dolnych rejonach klasyfikacji. Pierwszą batalię wygrał GAIN Capital, triumfując 5:0. Od tego czasu „Błękitni” nie potrafili jednak dopisać do swojego konta pełnej puli. O tydzień dłużej na przełamanie czeka Transporeon. Gracze w żółtych koszulkach podzielili się ostatnio zdobyczą z Amway. Powtórka takiego wyniku to możliwe rozwiązanie.

NASZ TYP: X

Canal+ - Amway

Bardzo blisko premierowego zwycięstwa był w poprzedni poniedziałek Amway. Doświadczona drużyna podzieliła się jednak zdobyczą z Transporeon i o przełamanie będzie dziś niesłychanie trudno. Rywalem bowiem Canal+, które ulegając Gravier straciło definitywnie szansę na medale. Jeśli drużyna Norberta Bocheńskiego zagra równie konsekwentnie jak w drugiej kolejce (7:0) może powiększyć swój dorobek.

NASZ TYP: 1

Gravier – Columbus Energy

Z pewnością nie tak poprzedni poniedziałek wyobrażało sobie Columbus Energy. Ekipa Michała Gądka uległa drugi raz zimą Majorel, komplikując sobie tym samym do maksimum walkę o złoto. Terminarz nie rozpieszcza „Pomarańczowych”, gdyż tym razem spotkają się z rozpędzonym Gravier. Dawid Pałka i spółka wygrali siedem kolejnych potyczek i zrobią wszystko, by podtrzymać tą wyborną passę również po dzisiejszym wieczorze.

NASZ TYP: X

Majorel – Axel Springer

Bardzo ważne zwycięstwo w poprzedni poniedziałek odniósł Majorel, który pokonał głównego pretendenta do walki o złoto – Columbus Energy. Drużyna Romana Bogdanova z kwitkiem odprawia kolejnych przeciwników i dziś sprawdzi formę Axel Springer. „Redaktorzy” po wysokiej przegranej z Columbus Energy pokonali 10:2 Sygnity. Dziś nie są faworytem, jednak z pewnością bez walki się nie poddadzą!

NASZ TYP: 1X

REN-BET – Sygnity

Starcie sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Obecnie o jeden punkt więcej zgromadziło Sygnity. Co więcej „Niebiescy” wygrali również pierwsze bezpośrednie starcie, triumfując 6:0. W lepszych humorach jednak do batalii tej przystępuje REN-BET. Rafał Woźniak i spółka pokonali GAIN Capital. Spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym emocje towarzyszyć nam będą aż do ostatnich sekund.

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie