Sprawdzian "Redaktorów"

Canal+ - GAIN Capital

Spotkanie dwóch drużyn, które do tej pory zdobyły po zaledwie trzy punkty. Canal+ oprócz zwycięstwa 7:0 nad Amway przegrał z Columbus Energy i Gravier, GAIN Capital do pełnej puli przeciwko Transporeon „dorzucił” porażki z Majorel i REN-BET’em. Kto dziś sięgnie po pełną pulę? Kluczowe może okazać się doświadczenie ekipy Norberta Bocheńskiego. Emocji nie powinno zabraknąć więc aż do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: 1X

Sygnity – Majorel

Jak burza przez rozgrywki mknie Majorel. Zimowy debiutant wygrał wszystkie trzy mecze, tracąc zaledwie jednego gola. Czy tak świetnie prezentującą się defensywę zatrzyma Sygnity? „Niebiescy” po inauguracyjnej wpadce pewnie pokonali REN-BET i Amway, jednak mimo to każda zdobycz wywalczona dziś będzie olbrzymim sukcesem.

NASZ TYP: 2

Gravier – REN-BET

Po wygranej z Canal+ dwie bolesne porażki poniósł Gravier. Dawid Pałka i spółka stracili aż 25 goli i na właściwe tory spróbują powrócić przeciwko REN-BET’owi. Ekipa Rafała Woźniaka radzi sobie nadzwyczaj dobrze, a sześć punktów wywalczone przeciwko Transporeon i GAIN Capital pozwoliły nieoczekiwanie zadomowić się w czołówce. Oba teamy prezentują zbliżony potencjał, co sprawia, że stawiamy na remis!

NASZ TYP: X

Axel Springer – Transporeon

O medale w nowym sezonie powalczy Axel Springer. „Redaktorzy” wygrali do tej pory dwa mecze, ulegając tylko faworyzowanemu Majorel. Czy tak dobrze spisującego się rywala zatrzyma Transporeon? Zimowy debiutant po świetnym starcie przegrał kolejne dwa boje. O przerwanie złej passy będzie dziś niesłychanie trudno, a naszym zdaniem drużyna Szymona Przeklasy poczeka na punkty jeszcze przynajmniej tydzień.

NASZ TYP: 1

Columbus Energy – Amway

Spotkanie zespołów z dwóch odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. W ścisłej czołówce pomimo inauguracyjnej porażki z Majorel pozostaje Columbus Energy. Michał Gądek i spółka wygrali kolejne dwa mecze odprawiając „z kwitkiem” doświadczone Gravier i Columbus Energy. Powodów do radości nie ma Amway. Trzy przegrane, i zaledwie pięć strzelonych goli sprawia, że w parze tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie