Starcie beniaminków

Business Elite – Codewise

Na pierwsze zwycięstwo czeka wciąż Business Elite. Beniaminek po dwóch porażkach podzielił się w zeszły czwartek zdobyczą z Walecznymi Sercami. Powody do radości ma Codewise. Team Andrzeja Kozubowskiego pokonał zarówno MSHG jak i Capitę, potwierdzając, że interesuję go walka o najwyższe cele. W sytuacji tej wydaję się, że faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Capita – Inter Kraków

Nieoczekiwaną porażkę 3:5 z Nokią poniósł Inter Kraków. Marząca o awansie drużyna spróbuję udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy. O przełamaniu marzy zaś Capita. Beniaminek pokonał co prawda na początek Nokię, jednak kolejne przegrane z Codewise i Ulmą spowodowały spadek z podium. Emocje gwarantowane, a remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Waleczne Serca – Nokia

Jeden punkt w dwóch spotkaniach wywalczyły do tej pory Waleczne Serca. Beniaminek zremisował ostatnio z Business Elite i dziś spróbuję pokonać Nokię. „Granatowi” po sporym falstarcie nieoczekiwanie pokonali 5:3 faworyzowany Inter Kraków. Jeśli team Arkadiusza Sobejki zagra równie skutecznie w ofensywie i uważnie w defensywie powinien dopisać do swojego konta pełną pulę.

NASZ TYP: X2

MSHG – Ulma

Tempa nie zwalnia wzmocniona Ulma. Team Łukasza Zatonia wygrał wszystkie trzy spotkania i w pełni zasłużenie prowadzi w tabeli. Szansa na przedłużenie wybornej serii spora, gdyż po drugiej stronie barykady staję MSHG. Były Extraklasowicz po triumfie nad Business Elite zdecydowanie uległ Codewise. Jeśli „Granatowi” nie poprawią swojej dyspozycji mogą mieć problem z powiększeniem dorobku. Wydaję się więc, że zawodnicy w białych koszulkach potwierdzą, że interesują ich tylko złote medale.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie