Starcie Dawida z Goliatem

Capita – CMI

Wyborny sezon Capity trwa w najlepsze! Doświadczona drużyna po remisie z HCL pokonała 12:3 DIAMOND, utrzymując sporą zaliczkę nad goniącym peletonem. Dziś „na papierze” zadanie z kategorii prostych, bowiem formę lidera sprawdzi CMI. Drużyna Piotra Kwilosza czeka wciąż na premierową wygraną, a zaledwie dwa „oczka” na koncie nie mogą budzić zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: 1

DIAMOND – Sterling Outsourcing

Po świetnej serii czterech spotkań bez porażki bardzo boleśnie o sile lidera przekonał się DIAMOND. Porażka 2:13 spowodowała, że zespół Łukasza Batora oddalił się od upragnionego podium. Na nim na dobre zadomowił się Sterling Outsourcing. Zawodnicy w niebieskich koszulkach przerwali swoją niemoc nie dając większych szans CMI. Czy triumf ten jest prognozą lepszych czasów i wywalczenia srebrnych medali?

NASZ TYP: X2

HCL Poland – TechnipFMC

Dobra passa TechnipFMC trwa w najlepsze! Zespół Dawida Rybczyńskiego w czterech spotkaniach zdobył aż osiem punktów, dzięki czemu znajduję się obecnie tuż za podium. Marzenia o medalach pozostają w głowach HCL Poland. Beniaminek przegrał co prawda z Nokią, jednak wcześniejszy remis z faworyzowaną Capitą daję nadzieję na emocje aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Nokia – Nidec

Ogromne powody do radości po ostatnich tygodniach ma Nokia. „Granatowi” nie dość, że wygrali mecze z HSBC i HCL Poland, to jeszcze za sprawą korzystnych wyników wskoczyli na najniższy stopień podium. Na wygraną od 9 stycznia czeka zaś Nidec. Drużyna Jakuba Plucińskiego znajduję się w ogromnym kryzysie, co sprawia, że skuteczny rewanż za porażkę 2:3 z piątej kolejki jest wielce prawdopodobny!

NASZ TYP: 1X

HSBC – IP GBSC

Spotkanie, którego stawką jest lokata nad strefą spadkową. Obecnie tuż nad nią znajduję się HSBC. Drużyna w białych strojach pokonała 6:5 Nidec, zgłaszając swój poważny akces do walki o pozostanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Po sporym falstarcie rozpędza się zaś IP GBSC. Siedem „oczek” wywalczone w trzech bojach pozwala mieć nadzieję, że drużyna Artura Jarona podtrzyma wyborną passę.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie