Starcie doświadczonych

HedgeServ – Tecnocasa

Bolesną lekcję futbolu w trzeciej kolejce HedgeServ urządziła Tecnocasa. Obecny lider pokonał powracającą do zmagań firmę aż 7:0 i rozpoczął tym samym marsz w górę klasyfikacji. Zespół Tomasza Wójciaka uległ jednak w poprzednią środę 0:1 PKO Bankowi Polskiemu. Z dobrej strony zaprezentowała się zaś ekipa Kamila Kotyli. Wygrana 2:1 z SMA Magnetics daję nadzieję, że niżej notowaną drużynę stać na sprawienie miłej niespodzianki.

NASZ TYP: X2

SMA Magnetics – Vicenti

Po zaskakującym remisie z Tecnocasą dwie minimalne porażki poniosło SMA Magnetics. Letni debiutant pomimo, że pozostaje wciąż bez zwycięstwa na dalekim ósmym miejscu w tabeli, to prezentuję ciekawy i skuteczny futbol. Czy zaowocuję on tak wyczekiwanym przełamaniem przeciwko Vicenti? Były II Ligowiec upodobał sobie remisy, dzieląc się zdobyczą w trzech poprzednich przypadkach. Jeśli jednak zagra tak wybornie w defensywie jak miało to miejsce w trzeciej kolejce, musi być stawiany w roli minimalnego faworyta.

NASZ TYP: X2

Amway – IBM SWG

Udanie zaległości w poniedziałkowy wieczór odrobił Amway. Doświadczona ekipa zremisowała z firmą Luxoft i tym samym dogoniła uciekającą czołówkę. Teraz czas na bezpośrednią batalię z jej reprezentantem. Po drugiej stronie barykady staję bowiem doświadczone IBM SWG. Wojciech Miś i spółka w dwóch pojedynkach zdobyli zaledwie jedno „oczko” i jeśli marzą o utrzymaniu miejsca na podium nie mogą pozwolić sobie na kolejny błąd. Wynik premierowej potyczki (2:0 dla teamu Tomasza Galiszewskiego) sprawia, że to w „Różowych” widzimy minimalnego faworyta do zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: 1X

Luxoft – PKO Bank Polski

Na dobre rozpędził się PKO Bank Polski. Siedem punktów wywalczone w trzech ostatnich meczach pozwoliło zespołowi Jacka Dziduszki zadomowić się na trzecim miejscu w tabeli. „Bankowcy” mają rozegraną jedną potyczkę mniej, a udane odrobienie zaległości pozwoli im wskoczyć na najwyższy stopień podium. Najpierw jednak spotkanie z niżej notowanym Luxoft. Zawodnicy w niebieskich koszulkach grają w przysłowiową kratkę, przeplatając dobre występy zdecydowanymi porażkami. Pierwszy bój zakończył się wynikiem 3:3. Dziś stawiamy na wygraną faworyta, jednak uważamy, że triumf ten rodzić się będzie w bólach.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie