Stawką podium

PKO Bank Polski – CREADIS

Bardzo ciekawe spotkanie dwóch walczących o podium drużyn w III Lidze F. W premierowym boju górą okazał się PKO Bank Polski. Jak będzie teraz? „Bankowcy” po minimalnej porażce z IP GBSC wygrali z GS, dzięki czemu zajmują wysokie drugie miejsce. Czwarty jest CREADIS, a zwycięstwa nad LGBS i ICEO zapowiadają wielkie emocje aż do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X

HCL Poland – ICEO

Z pozycji lidera rundę rewanżową rozpoczyna HCL Poland. Doświadczona ekipa przegrała do tej pory zaledwie raz, ulegając PKO Bankowi Polskiemu. Czy tak rozpędzonego rywala będzie w stanie zatrzymać ICEO? Brązowy medalista z zimy zakończył pierwszą część zmagań porażkami z Armatis-lc Polska i CREADIS. Wszystko to powoduje, że powtórka wyniku z pierwszej kolejki (4:2 dla HCL Poland) jest wielce prawdopodobna.

NASZ TYP: 1

Sygnity – LGBS

Gdy w pierwszej kolejce górą w boju z LGBS okazało się Sygnity, wydawało się, że sytuacja w tabeli po dziewiątej kolejce wyglądać będzie zgoła odmiennie. Po tej porażce właściwe wnioski wysnuli jednak „Granatowi”, którzy drugą rundę zaczynają na najniższym stopniu podium. Dopiero dziewiąta jest natomiast ekipa Piotra Szweda. Ostatnia przegrana z IP GBSC sprawia jednak, że w naszym odczuciu faworyt w parze tej może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

IP GBSC – GS

Z dużymi nadziejami na przełamanie drugą rundę zaczyna GS. Zawodnicy w białych koszulkach przegrali sześć ostatnich spotkań i dziś zagrają z rozpędzonym IP GBSC. „Zieloni” pokonali Sygnity, PKO Bank Polski i FedEx, dzięki czemu muszą być dziś traktowani w roli faworyta.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę