Stawką pozycja lidera!

iCar – UBER

Na fali wznoszącej pozostaje iCar. „Taksówkarze” wygrali cztery ostatnie spotkania i zajmują wysokie drugie miejsce tuż za prowadzącą Chemobudową Kraków. O zgoła inne cele walczy UBER. „Czerwono-Czarni” w czterech bojach zdobyli zaledwie „oczko” i mimo, że pozostają nad strefą spadkową, to z niewielką przewagą nad ósmym Capgemini. Wszystko to sprawia, że w parze tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Chomik Gdów – Light

Po słabym początku nie ma już śladu w szeregach Chomika Gdów. „Czerwoni” w czterech ostatnich meczach zdobyli aż dziesięć punktów, dzięki czemu w pełni zasłużenie opuścili strefę spadkową. Dziś wyborna okazja by powiększyć swój dorobek, gdyż rywalem dziesiąty Light. Zawodnicy w czarnych koszulkach przegrali pięć poprzednich spotkań, co nie może napawać optymizmem w kwestii walki o pozostanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym.

NASZ TYP: 1X

Chemobudowa Kraków – Green Cell

Najciekawsze spotkanie dwunastej serii gier! Naprzeciw siebie stają dwie znajdujące się na podium drużyny. Minimalnie większe powody do radości ma Chemobudowa Kraków. Po pierwsze, beniaminek prowadzi w klasyfikacji II Ligi B. Po drugie, wygrał premierową batalię 4:0. Po trzecie natomiast, w najlepszy możliwy sposób zareagował na porażkę z Chomikiem Gdów pokonując UBER. Team Michała Gierlickiego wydaję się być minimalnym faworytem, jednak emocji nie powinno zabraknąć do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: 1X

Frapol – AMARA

Po dwóch wygranych pogromcę znalazł Frapol, który przegrał z doświadczonym Capgemini. Tym samym team Piotra Piłata zajmuje czwarte miejsce, ze sporą już stratą do walczącej o medale czołówki. W strefie spadkowej zaś na dobre zadomowiła się AMARA. Gracze w białych koszulkach przegrali dwie poprzednie potyczki i jeśli natychmiast nie wysnują właściwych wniosków mogą do ostatniego gwizdka walczyć o pozostanie w II Lidze.

NASZ TYP: 1

Capgemini – Valeo

Zaskakująca wygrana z Frapolem przywróciła wiarę w utrzymanie w szeregach Capgemini. Doświadczona drużyna pozostaje co prawda na zagrożonym degradacją ósmym miejscu, jednak z niewielką stratą do siódmego Chomika Gdów. W środku stawki znajduję się nie mogące ustabilizować formy Valeo. „Pomarańczowi” dobre występy jak ten przeciwk Light, przeplatają porażkami z iCarem czy AMARĄ. W premierowym boju po kapitalnym pełnym bramek meczu górą okazał się team Paschka, który wygrał 7:6. Spodziewamy się i tym razem równie emocjonujacego widowiska!

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie