Szybka weryfikacja

I LIGA B:

Baukrane – Sparta

Bramkostrzelne widowisko stworzyło w poprzedni czwartek Baukrane. Team Łukasza Zatonia uległ 6:8 Estate Dealer i dzisiaj o przełamanie powalczy z nieobliczalną Spartą. Beniaminek na inaugurację nie dał większych szans firmie DIAMOND, nie tracąc przy tym nawet gola. Czy wyborna dyspozycja w defensywie zapewni Rafałowi Kędziorowi i spółce komplet punktów?

NASZ TYP: X2

Estate Dealer – Waleczne Serca

Z olbrzymim animuszem nowy sezon rozpoczęły dwie doświadczone drużyny. Estate Dealer po ciekawym boju pokonało 8:6 Baukrane, Waleczne Serca zaś bezlitośnie wypunktowały Codewise. Będzie to pojedynek strzelecki świetnie dysponowanych formacji ofensywnych. Kto poprowadzi swój team do zwycięstwa – lider klasyfikacji strzelców Damian Świątek czy ofensywny duet Michał Szczepański, Maciej Skiba? Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X

Codewise – MEBLOMIX&MAZUR TRUCK

W zgoła odmiennych nastrojach obiekt przy ulicy Dekerta opuściły w poprzednią środę obie drużyny. Wzmocniony Pawłem Kleszczem MEBLOMIX&MAZUR TRUCK w hicie kolejki pokonał Inter Kraków, Codewise zaś nie miało większych szans z Walecznymi Sercami. Czy groźny beniaminek podtrzyma dobrą passę? „Czerwoni” wydają się być „na papierze” drużyną silniejszą i powinni udowodnić to w czwartkowy wieczór po końcowym gwizdku.

NASZ TYP: 2

Inter Kraków – DIAMOND

Od sporego falstartu nowy sezon rozpoczęły mające spore aspirację drużyny. Marzący o obronieniu medali Inter Kraków uległ MEBLOMIX&MAZUR TRUCK (2:3). Bez strzelonego gola obiekt przy ulicy Dekerta opuścił zaś DIAMOND. Team Łukasza Batora nie potrafił przeciwstawić się Sparcie i z pewnością spróbuję zrobić wszystko, by udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy.

NASZ TYP: X

---------

II LIGA D:

CMI – Amway GBS

Udany powrót na II Ligowe boiska odnotowuje CMI. Team Piotra Kwilosza pokonał 5:3 Chemobudowę Kraków i teraz o podtrzymanie dobrej passy powalczy z Amway GBS. Ekipa Dawida Wołosińskiego została bezlitośnie wypunktowała przez Nokię i z bilansem 1:9 znalazła się w strefie spadkowej. Jeśli gracze w różowych koszulkach nie poprawią swojej postawy w defensywie mogą poczekać na pierwsze zdobycze jeszcze przynajmniej tydzień.

NASZ TYP: 1

Chemobudowa Kraków – Vicenti

Porażki w pierwszej kolejce odniosły solidarnie oba zespoły. Chemobudowa Kraków zmuszona była uznać bowiem wyższość CMI (3:5), Vicenti zaś zdecydowanie uległo AMARZE. Kto dziś pokusi się o zgarnięcie premierowych punktów? Bardzo trudno w parze tej znaleźć zdecydowanego faworyta. Minimalnie lepsze wrażenie pozostawili po sobie „Niebiescy”, co pozwala nam upatrywać w nich minimalnych faworytów.

NASZ TYP: 1X

AMARA – Sabre

W pierwszym meczu po powrocie do II Ligi przypomniała na dobre o sobie AMARA. Beniaminek nie dał większych szans Vicenti i z trzema punktami zadomowił się w czołówce. Wyższość ProEko zmuszone było uznać Sabre. Debiutujący na trzecim szczeblu rozgrywkowym team Pawła Bułki uległ przeciwnikowi 2:4 i teraz spróbuję wysnuć właściwe piłkarskie wnioski. Nie będzie to jednak zadanie proste.

NASZ TYP: 1X

ProEko – Nokia

Potyczka dwóch prowadzących w stawce drużyn. Zarówno jedni jak i drudzy pokazali się w inauguracyjnym boju z bardzo dobrej strony. Spadkowicz z I Ligi rozbił 9:1 Amway GBS, beniaminek zaś po ciekawej batalii pokonał Sabre. Kto zakończy drugi tydzień na pozycji lidera? Bardzo trudno wskazać zdecydowanego faworyta, a ewentualne zwycięstwo przybliży zarówno jednych jak i drugich do marzeń o medalowych zdobyczach!

NASZ TYP: X

------

III LIGA C:

REN-BET – WEBCON

Kolejny sezon rozpoczyna REN-BET. Doświadczona ekipa latem zdobyła zaledwie cztery „oczka” i teraz spróbuję poprawić swój dorobek. Na początek starcie z debiutantem – firmą WEBCON. W kadrze próżno szukać doświadczonych zawodników, więc postawa tego teamu wciąż pozostaje dla nas niewiadomą. Stawiamy zachowawczo na remis, z ciekawością wyczekując pierwszego gwizdka!

NASZ TYP: X

Armatis-lc Polska – Total Fitness Concept

Szansy „wskoczenia” na podium nie wykorzystał Armatis-lc Polska, który zmuszony był uznać wyższość firmy Madejski. Brązowe medale padły zaś łupem Total Fitness Concept. Zespół Marcina Pomiernego zachował najlepszego snajpera – Przemysława Bartyzela. Czy ten powalczy o tytuł króla strzelców III Ligi C?

NASZ TYP: X2

MPO Kraków – BNP Paribas

Mimo, że piłkarski projekt MPO Kraków formalnie inauguruję swoją przygodę z Biznes Ligą, to nazwa ta dla kibiców wydaję się być znajoma. Jest to bowiem drużyna Adama Pawłowskiego – jeszcze do niedawna kapitana w II Lidze C. Latem zespół ten zdobył brązowe medale i teraz powalczy z BNP Paribas. „Zieloni” rozpoczynają kolejną próbę zgarnięcia medali. Poprzednie zakończyły się fiaskiem. Jak będzie teraz?

NASZ TYP: X

EQTek – CREADIS

Swoją przygodę z rozgrywkami rozpoczyna EQTek. Team Arkadiusza Chudego ma kilku doświadczonych zawodników i powinien powalczyć o awans na trzeci szczebel rozgrywkowy. Na początek bój z CREADIS. Zespół Macieja Rogi do końca walczył o brązowe medale, jednak skończył letnie zmagania za podium. Czy tym razem wysnuje właściwe wnioski i zrobi krok w stronę miejsca w górnej połowie klasyfikacji?

NASZ TYP: X2

 

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie