TRADEBOX.PL pokona faworyta?

Krakowscy Barmani – Chomik Gdów

Z pewnością nie tak ostatnie tygodnie wyobrażał sobie Chomik Gdów. Cztery kolejne porażki i ogromne kadrowe problemy sprawiły, że „Czerwoni” zadomowili się w strefie spadkowej. Po triumfie 3:2 nad Coca-Colą na wysokie szóste miejsce „wskoczyli” Krakowscy Barmani. Team Mateusza Piechnika ma po swojej stronie wszystkie argumenty, by zrewanżować się za przegraną 2:3 z trzeciej kolejki.

NASZ TYP: 1

Teamtechnik – Coca-Cola

Trzy kolejne porażki spowodowały, że Teamtechnik zamyka stawkę ze skromnym, siedmiopunktowym dorobkiem. Szansy na dogonienie czołówki nie wykorzystała Coca-Cola. Drużyna Mariusza Kuczaja uległa 2:3 Krakowskim Barmanom i zamiast włączyć się do walki o medale, musi uważać na zaciekle goniący pościgowy peleton. To spadkowicz wydaję się być minimalnym faworytem, jednak „Niebieskich” stać na walkę o korzystny rezultat.

NASZ TYP: X2

SSC Internazionale – Welcome Aiport Services

Najciekawsze spotkanie dwunastej kolejki! Zmierzą się ze sobą dwaj beniaminkowie, którzy zajmują miejsce na podium tuż za prowadzącym Ortotop Centrum Medycznym. „Granatowi” wygrali trzy ostatnie boje, team Bartosza Ochały uległ w poprzedni poniedziałek 2:3 TRADEBOX.PL. Obie ekipy prezentują jednak zbliżony potencjał, co potwierdza wynik z trzeciej kolejki (3:3). I tym razem spodziewamy się sporych emocji aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Rigor Mortis – Infosys Consulting

Zaledwie dwa punkty wywalczone w pięciu ostatnich meczach sprawiły, że Rigor Mortis zadomowił się w strefie spadkowej. Dziś „Bordowi” zagrają o przysłowiowe „sześć punktów”, gdyż po drugiej stronie barykady staję siódmy Infosys Consulting. Team Pawła Bulowskiego odnotował w poprzedni poniedziałek arcyważną wygraną, nie dając większych szans Teamtechnik. Kolejny triumf przybliży graczy w biało-niebieskich koszulkach do pozostania na trzecim szczeblu rozgrywkowym.

NASZ TYP: X2

TRADEBOX.PL – Ortotop Centrum Medyczne

Cztery kolejne zwycięstwa pozwoliły TRADEBOX.pl nie tylko opuścić strefę spadkową, ale i "wskoczyć" na wysokie czwarte miejsce w tabeli. Czy rozpędzony beniaminek będzie w stanie zatrzymać lidera? Zespół Krzysztofa Miśkowca po słabszych pojedynkach z Welcome Aiport Services i SSC Internazionale wygrał trzy kolejne spotkania. W trzeciej kolejce „Medycy” wygrali 9:2. Teraz spodziewamy się bardziej wyrównanego widowiska, w którym wynik oscylować może w granicach remisu!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie