TRADEBOX.PL znów zaskoczy?

SSC Internazionale – Chomik Gdów

Tempa nie zwalnia SSC Internazionale. Beniaminek w pięciu spotkaniach zdobył trzynaście punktów i cierpliwie wyczekuję potknięcia prowadzącej dwójki. Okazja do przedłużenia dobrej serii wyborna, gdyż po drugiej stronie barykady staję Chomik Gdów. „Czerwoni” przegrali trzy ostatnie boje, pozostając jednak nad strefą spadkową. Kolejna porażka może okazać się kosztowna.

NASZ TYP: 1

Krakowscy Barmani – Coca-Cola

Ze zmiennym szczęściem radzą sobie Krakowscy Barmani. Ekipa Mateusz Piechnika postawiła jednak bardzo trudne warunki faworyzowanemu Ortotop Centrum Medycznemu, ulegając zaledwie 2:3. Z dobrej strony pokazała się zaś Coca-Cola. Mariusz Kuczaj i spółka pokonali Chomika Gdów, nie tracąc przy tym nawet gola. „Czarni” pozostają na czwartym miejscu i jeśli marzą jeszcze o dogonieniu ścisłej czołówki takie boje jak ten wygrywać po prostu muszą.

NASZ TYP: X2

Welcome Aiport Services – TRADEBOX.PL

Pięć kolejnych zwycięstw – to wyborna seria Welcome Aiport Services. Beniaminek pozostaje na pozycji lidera, której z pewnością nie zamierza opuszczać również po boju z TRADEBOX.PL. „Fioletowi” rozpędzają się jednak z tygodnia na tydzień. Trzy triumfy nad Infosys Consulting, Coca-Colą i Teamtechnik nie mogą pozostać bez echa i dają nadzieję na sprawienie sporej sensacji również i dziś!

NASZ TYP: X

Infosys Consulting – Teamtechnik

Po dobrym początku roku cztery kolejne porażki poniósł Infosys Consulting. Team Pawła Bulowskiego wylądował w strefie spadkowej i dziś ma wyborną szansę, by powrócić na zwycięską ścieżkę. Jest to prawdopodobny scenariusz, bowiem po drugiej stronie barykady staję zamykający stawkę Teamtechnik. Powtórka wyniku z drugiej kolejki (6:3 dla Infosys) jest wielce prawdopodobna!

NASZ TYP: 1X

Rigor Mortis – Ortotop Centrum Medyczne

Spotkanie zespołów z dwóch odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Wysokie drugie miejsce zajmuje Ortotop Centrum Medyczne. Drużyna Krzysztofa Miśkowca po remisie z CCZ Internazionale pokonała Chomika Gdów i Krakowskich Barmanów. O utrzymanie walczy zaś Rigor Mortis. „Bordowi” w pięciu poprzednich bojach zdobyli zaledwie dwa „oczka” i zmuszeni są do zaciekłej walki o utrzymanie. W parze tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie