Trudny sprawdzian lidera

Treko-Laser – TeleTech

Batalia dwóch zespołów ze zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. O najwyższe cele walczy Treko-Laser. Beniaminek zajmuje wysokie drugie miejsce, z czteropunktową stratą do prowadzącego Tomasza 20 Resto Bar. „Bordowi” legitymują się serią trzech kolejnych triumfów. Czy odniosą czwarte zwycięstwo przeciwko zamykającemu stawkę TeleTech? Gracze w biało-niebieskich strojach nie mogą zimy zaliczyć do udanych, gdyż zdobyli zaledwie siedem „oczek”. Trzy poprzednie przegrane jak i porażka w premierowej bezpośredniej potyczce sprawia, że faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Capita – Accenture

Po czterech porażkach patent na zwycięstwo znalazło wreszcie Accenture. Beniaminek w pokonanym polu pozostawił TeleTech i tym samym na dobre oddalił się od strefy spadkowej. Czy dziś dołączy do goniącego czołówkę peletonu? Nie będzie to proste, bowiem Capita udowodniła już kilkukrotnie, że w piłkę grać potrafi. Team Adama Bielskiego po dwóch wygranych, ustąpił jednak ostatnio DIAMOND’owi. Jeśli i dziś opuści balon przy ulicy Dekerta z zerowym dorobkiem, do minimum zmniejszy swoje medalowe szanse.

NASZ TYP: X

Codewise – HSBC

Bardzo ważne dla walki o utrzymanie spotkanie dwóch zagrożonych degradacją ekip. Tuż nad strefą spadkową znajduję się HSBC. Gracze w białych strojach grają w przysłowiową kratkę, przeplatając dobre występy takie jak przeciwko TeleTech, zdecydowanymi porażkami jak z Treko-Laser, czy Capitą. Minimalne potknięcia po rozbiciu Capity odnotowuje Codewise. Ekipa Kozubowskiego na dobre zadomowiła się w strefie spadkowej i tylko skrupulatne punktowanie może uratować ją od spędzenia lata w III Lidze. W pierwszym bezpośrednim boju padł remis. I tym razem to prawdopodobny scenariusz.

NASZ TYP: X

Ulma – LGBS

Potyczka dwóch zespołów ze zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Tuż za podium, ze sporymi aspiracjami na awans znajduję się Ulma. Łukasz Zatoń i spółka imponują w ostatnich tygodniach sporą skutecznością, co zapewniło siedem punktów w trzech spotkaniach. Po wygranej nad Codewise gorsza forma dopadła LGBS. „Granatowi” zdecydowanie ulegli Capicie i Tomasza 20 Resto Bar i w pełni zasłużenie znajdują się w strefie spadkowej. Naszym zdaniem faworyt może być tylko jeden i to Ulma powinna zatriumfować, tak samo jak w czwartej kolejce.

NASZ TYP: 1

Tomasza 20 Resto Bar – DIAMOND

Najciekawsze spotkanie trzynastej serii gier! Formę lidera sprawdzi bowiem ambitny DIAMOND. „Pomarańczowi” po porażce z Ulmą, zdecydowanie triumfowali nad Capitą i tym samym znaleźli się na najniższym stopniu podium. Po złoto pewnie kroczy Tomasza 20 Resto Bar. Beniaminek nie zaznał smaku porażki od pierwszej kolejki i ze sporą przewagą zasłużenie prowadzi w klasyfikacji II Ligi D. Spodziewamy się więc ciekawego widowiska, w którym powtórka premierowego wyniku (6:3) jest wielce prawdopodobna.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę