Udanie zwieńczyć sezon

AquaSoil – JR Holding

Spotkanie sąsiadów z ligowej klasyfikacji, którzy walczą o zajęcie czwartego miejsca. Co prawda AquaSoil ma jeszcze minimalne szansę na wywalczenie brązowych medali, jednak te mogą minąć bezpowrotnie już dziś. JR Holding jest natomiast pewny utrzymania na drugim szczeblu rozgrywkowym. W premierowym boju po emocjonującej batalii 3:2 triumfował JR Holding. Teraz stawiamy na remis, uważając, że oba teamy prezentują zbliżony potencjał.

NASZ TYP: X

Limbud – TESCO

Zmagania, w których oba zespoły nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Prowadzący w stawce Limbud ma bowiem tylko „oczko” zaliczki nad goniącym zaciekle MSHG, TESCO zaś, aby wciąż marzyć o utrzymaniu nie może przegrać. Nadzieję na wykonanie tego planu zespołowi Łukasza Czeluśniaka dało ostatnie zwycięstwo z JR Holding. Mimo wszystko wydaję się, że w parze tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

MSHG – Format

Ostatnie cztery zwycięstwa pozwoliły MSHG zachować szansę na wywalczenie złotych medali. Beniaminek do prowadzącego Limbudu traci zaledwie „oczko”, jednak musi wyczekiwać potknięcia rywala. W dość komfortowej sytuacji wydaję być FORMAT. Ekipa Dariusza Janii ma cztery punkty przewagi nad goniącym TESCO i ewentualny triumf sprawi, że zapewni sobie pozostanie na drugim szczeblu rozgrywkowym.

NASZ TYP: 1X

Coca-Cola – Rigor Mortis

Z pewnością nie tak kończący się sezon wyobrażał sobie Rigor Mortis. „Bordowi” zajmują ostatnie, dziesiąte miejsce i są już pewni spadku na II Ligowe boiska. Uniknąć tego próbuje doświadczona Coca-Cola. Mariusz Kuczaj i spółka tracą jednak do szóstego FORMATu aż pięć „oczek”, co sprawia, że nie mogą pozwolić już sobie nawet na najmniejszy błąd!

NASZ TYP: 1

ANTRANS BIS – CCZ Mateo

W komfortowej sytuacji wydaję się być CCZ Mateo. „Żółto-Czarni” aby zapewnić sobie brązowe medale muszą w dwóch pozostałych bataliach zdobyć zaledwie „oczko”. Co więcej, nawet zerowy dorobek może wystarczyć na podium, ale w przyszłym tygodniu Marek Waszuta i spółka mogą przegrać zaledwie jednym golem. „Przyklepać” trzecią lokatę CCZ Mateo powinno już dziś, gdyż po drugiej stronie barykady pewny spadku ANTRANS BIS. Team Łukasza Zawalonki ostatnie dwie batalię oddał walkowerem, co nie może budzić optymizmu zbytniego również i dziś.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę