Utrzymać miejsce na podium

CB Aluminium – JR Holding

Trzy zwycięstwa wywalczone w czterech ostatnich spotkaniach pozwoliły JR Holding opuścić strefę spadkową. Dziś „Seledynowi” sprawdzą formę walczącego o medale CB Aluminium. Beniaminek w zeszły poniedziałek pokazał się z bardzo dobrej strony pokonując liderujący Sław-Mont. Drużyna Zbigniewa Marka udowodniła, że w piłkę grać potrafi i do końca walczyć będzie o awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy.

NASZ TYP: 1X

Sław-Mont – TESCO

Lekki kryzys formy w ostatnich tygodniach dopadł liderujący Sław-Mont. Cztery punkty wywalczone w czterech meczach sprawiły, że team Sławomira Barasza nie stracił co prawda pozycji lidera, jednak roztrwonił zbudowaną wcześniej sporą zaliczkę. Zatrzymać faworyta spróbuję TESCO. Zespół Łukasza Czeluśniaka przerwał serię trzech porażek, pokonując w poprzedni poniedziałek FORMAT. Mimo wszystko uważamy, że „Biało-Niebiescy” będą mieć bardzo poważne problemy z podtrzymaniem dobrej serii.

NASZ TYP: 1X

FREE NOW – Dedax

Spotkanie zespołów zamykających ligową tabelę. Zaledwie jedna wygrana i osiem porażek sprawiło, że Dedax zadomowił się na dobre na dziesiątej lokacie. Dziś beniaminek sprawdzi formę „Taksówkarzy”. FREE NOW znajduję się w sporym kryzysie, a na upragniony triumf czeka od 13 stycznia. Uważamy jednak, że jeśli wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, może powtórzyć wynik z drugiej kolejki (4:2 dla teamu Kamila Beniowskiego).

NASZ TYP: 1X

MooMoo Restaurants – MPEC

Spotkanie zespołów znajdujących się na podium. Ogromny ścisk w czołówce powoduje jednak, że jedni jak i drudzy mogą po tej kolejce zarówno zostać liderem, jak i spaść na odległe piąte miejsce. Tempa nabiera MooMoo Restaurants. Team Piotra Chamerlińskiego legitymuję się serią trzech triumfów. Nieoczekiwaną porażkę z JR Holding poniósł zaś MPEC. Dziś beniaminek zrobi wszystko, by udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy. Stawiamy na remis, spodziewając się ciekawego rozstrzygnięcia!

NASZ TYP: X

iCar – FORMAT

Po porażce z MooMoo Restaurants właściwe wnioski wysnuł iCar. „Żółci” pokonali w derbach „Taksówkarskich” FREE NOW dzięki czemu dołączyli do ścisłej czołówki. W strefie spadkowej pozostaje zaś FORMAT. Dariusz Jania i spółka w pięciu noworocznych meczach zdobyli zaledwie dwa „oczka” i patrząc na formę rywala niewiele wskazuje na to, by przełamanie miało nastąpić właśnie dziś.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie