W tabeli robi się coraz ciekawiej

Zapowiadane szlagiery 15. Kolejki nie rozczarowały, a dostarczyły nam niesamowitych wrażeń. Blisko godzinne pojedynki czołówki siatkarskich zmagań kończyły się po dwóch setach, a wyniki sprawiły, że w górnej części tabeli robi się coraz ciekawiej. Fantastyczną serię zwycięstw (jeszcze nie przegrali w rundzie rewanżowej) notuje ALIOR Bank, który był górą w starciu z INTERIĄ.PL. Z potknięcia ,,Redaktorów’’ cieszyli się zawodnicy State Street, którzy ciągle plasują się na pierwszym miejscu, ale ich przewaga nad resztą stawki jest coraz mniejsza. Jest to spowodowane porażką w zaległym spotkaniu z INTERIĄ.PL 2:1 w setach. W starciu z BWI Group lider nie miał problemów i wygrał gładko 2:0, a sety do 13 i 19. Kiedy ekipa Wojtka Wiśniewskiego zagra zaległy mecz z Donimirskim Pałacem Pugetów, zrówna się punktami z ,,biało-niebieskimi’’. Sporo emocji mieliśmy w starciu 4F z Finansowaniem24.pl, gdzie 2:0 wygrali ci drudzy, a pierwszego seta 30:28. W takich samych rozmiarach z Donimirskim Pałacem Pugetów poradził sobie Biprotech. Najsłabsza ekipa bieżącego sezonu, grając w pięcioosobowym składzie, ugrała 25 punktów z aktualnym jeszcze mistrzem, co jest ich małym sukcesem. W meczu Capgemini – UBS byliśmy świadkami zaciętej rywalizacji, a do wyłonienia zwycięzcy potrzebowaliśmy tie-breaka, w którym to więcej zimnej krwi zachowali przedstawiciele firmy Capgemini.