Wrócą do II Ligi?

Oponafelga.pl – CREADIS

Na dziesiątym miejscu poprzedni sezon skończyła Oponafelga.pl. Zawodnicy w pomarańczowych koszulkach zdobyli zaledwie pięć punktów i zdecydowanie zamknęli ligową stawkę. Odrobinę lepiej poradził sobie CREADIS. Maciej Roga i spółka wygrali siedmiokrotnie, co pozwoliło im ulokować się na siódmym miejscu. Dziś wydają się być minimalnym faworytem, jednak Krzysztof Pajor i spółka zrobią wszystko, by pokusić się o niespodziankę.

NASZ TYP: X2

Colorex – Alfa Laval

Jak najszybciej o poprzednim sezonie z pewnością pragną zapomnieć oba zespoły. Colorex zajął odległe dziewiąte miejsce w II Lidze i spadł na czwarty szczebel rozgrywkowy, Alfa Laval zamknęła zaś tabelę III Ligi E z jednym zwycięstwem. Zarówno jedni jak i drudzy marzą o udowodnieniu, że będzie to sezon przełomowy, co zapowiada ogromne emocje aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Kimberly-Clark – LGBS

Na czwartym miejscu ostatni sezon zakończył LGBS. Gracze w granatowych strojach do podium stracili co prawda pięć punktów, jednak pokazali się z bardzo dobrej strony. Dziś formę doświadczonej ekipy Dzmitry Ramancou sprawdzi debiutant – Kimberly-Clark. Znany z występów w Capgemini Kamil Kożuch spróbuję poprowadzić swoją drużynę do miejsca w górnej połowie klasyfikacji. Pierwszy mecz zapowiada się jednak niesłychanie trudno.

NASZ TYP: X2

AMARA – Estate Dealer

Dwóch punktów zabrakło AMARZE, by utrzymać się na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Teraz doświadczona ekipa spróbuję szybko powrócić na II Ligowe boiska, a plan ten rozpocznie od batalii z Estate Dealer. Zespół Jurii Ziniaka wciąż nie odkrył jeszcze kadrowych nazwisk, co sprawia, że trudno ocenić ich boiskowy potencjał. Stawiamy więc, że team Marcina Bąbały zainkasuje pełną pulę.

NASZ TYP: 1

BNP Paribas – Kuro Detailing

W górnej połowie stawki poprzedni sezon zakończyło BNP Paribas. „Zieloni” zajęli piąte miejsce, do końca walcząc o brązowe medale. Do rozgrywek dołącza zaś Kuro Detailing. Ekipa Przemysława Gumułki oparła swój skład na byłych graczach PROFIXu. Jeśli utrzymają wysoką dyspozycję z poprzednich sezonów, powinni włączyć się do walki o najwyższe cele.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę