"Wskoczyć" na podium!

Clico – PKO Bank Polski

O brązowe medale walczy wciąż PKO Bank Polski. Doświadczona drużyna zajmuje co prawda obecnie czwarte miejsce, jednak traci zaledwie jedno oczko do trzeciej ZasadyAuto.pl. „Bankowcy” w ostatnich tygodniach grają jednak w przysłowiową kratkę, przeplatając dobre występy porażkami. Podobnie wygląda sytuacja Clico. Gracze w białych koszulkach nie mają już szans na medale, na dobre zadomowiając się w środkowych rejonach tabeli. Minimalnym faworytem jest dla nas ekipa Jacka Dziduszki, jednak spodziewamy się wyrównanego spotkania.

NASZ TYP: X2

Sterling Outsourcing – Shell

Seria dziewięciu meczów bez porażki sprawiła, że Sterling Outsourcing jest już pewny mistrzowskiego tytułu. Do udanych kończącego się sezonu nie może zaliczyć natomiast Shell. Doświadczona ekipa mierzy się ze sporymi problemami kadrowymi, co sprawia, że po czterech porażkach jest dopiero ósma. W sytuacji tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

ZasadaAuto.pl – Hays

Spotkanie dwóch zespołów znajdujących się na ligowym podium. Na drugim miejscu znajduję się Hays. „Błękitni” mają trzy punkty zaliczki nad swoim bezpośrednim przeciwnikiem. Powracająca po krótkiej przerwie do zmagań drużyna legitymuję się serią dwunastu bojów bez porażki, którą niesłychanie trudno przerwać będzie ZasadzieAuto.pl. Zawodnicy w czarnych strojach również do udanych mogą zaliczyć ostatnie tygodnie, a imponująca seria czterech wygranych pozwala wierzyć w arcyciekawe i wyrównane widowisko, w którym remis jest możliwym rozwiązaniem.

NASZ TYP: X

IAG GBS – IP GBSC

Zaledwie punkt wywalczony w trzech ostatnich spotkaniach spowodował, że IP GBSC spadł z ligowego podium, jednak traci zaledwie punkt do trzeciej ZasadyAuto.pl. Na zamykającym stawkę, dziesiątym miejscu jest IAG GBS. „Szarzy” zdobyli do tej pory jedenaście „oczek”, a trzy ostatnie przegrane umacniają nas w przekonaniu, że to ekipa w zielonych koszulkach pokusi się o bezcenną pełną zdobycz.

NASZ TYP: 2

PRESCIENT – Tecnocasa

Formy w zimowym sezonie nie może ustabilizować PRESCIENT. Debiutant uległ ostatnio Clico, potwierdzając tym samym, że dobre mecze takie jak ten z IAG GBS czy PKO Bankiem Polskim przeplatają porażkami. Dziś po drugiej stronie barykady staję Tecnocasa. Ekipa w biało-zielonych strojach po wygranej z Shell’em opuściła co prawda ostatnie dziesiąte miejsce, jednak pomimo tego w czwartkowy wieczór nie wydaję się być faworytem. Uważamy więc, że skuteczny rewanż za porażkę 2:1 z premierowej rundy jest wielce prawdopodobnym scenariuszem.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie