Wszystko w swoich rękach

JR Holding – CB Aluminium

W komfortowym położeniu przed ostatnią kolejką znajduję się JR Holding. „Seledynowi” po porażce z Ortotop Centrum Medyczne (3:5) stracili co prawda szansę na brązowe medale, jednak mają zdecydowaną przewagę nad strefą spadkową. Pewne mistrzostwa od pewnego czasu jest już CB Aluminium. Tego stanu nie zmieniła nawet ostatnia porażka z firmą FORMAT. Zawodnicy w błękitnych koszulkach zrobią jednak wszystko, by udowodnić, że złote medale zostały zdobyte w pełni zasłużenie!

NASZ TYP: X2

MooMoo Restautants – 4F

Mecz, którego stawką jest utrzymanie w I Lidze A. Po ostatniej wygranej nad wyżej notowaną firmą Jarwex strefę spadkową opuściło MooMoo Restautants. Zespół Piotra Chamerlińskiego ma jedno „oczko” zaliczki nad dzisiejszym przeciwnikiem i w boju tym wystarczy mu remis. Jest to prawdopodobny scenariusz, bowiem team Tomasza Wątora przegrał dwie ostatnie potyczki. Dodając do tego wynik siódmej kolejki (4:2) wydaję się, że to MooMoo Restaurants pozostanie na I Ligowych boiskach!

NASZ TYP: 1X

FORMAT – SSC Internazionale

Kapitalnie w ostatnich tygodniach radzi sobie FORMAT. Gracze w czarnych strojach w czterech bojach zdobyli aż dziewięć punktów, dzięki czemu zapewnili sobie upragnione utrzymanie. Pewne spadku na II Ligowe boiska jest SSC Internazionale. „Granatowi” do końca walczą jednak o powiększenie swego dorobku, czego potwierdzeniem jest wygrana 8:4 nad 4F. Mimo wszystko o podtrzymanie dobrej serii będzie w przypadku tym niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 1

Jarwex – Ortotop Centrum Medyczne

Ostatni akord walki o srebrne medale! Sporo emocji dodaję fakt, że pierwszą bezpośrednią batalię wysoko wygrał niżej notowany Jarwex. „Seledynowi” do zespołu Krzysztofa Miśkowca tracą trzy punkty i jeśli marzą o pozycji wicelidera muszą dopisać do swojego konta pełną pulę. Nie będzie to jednak proste, bowiem beniaminek przegrał dwa ostatnie boje. Ważne zwycięstwo odniósł zaś Ortotop Centrum Medyczne, nie dając większych szans JR Holding. Spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym podział punktów to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie