Wyciągnąć wnioski i zagrać o niebo lepiej

Miquido – Rafis

W pierwszej rundzie Rafis miał spore problemy z pokonaniem Miquido. Ostatecznie team Michała Bojanowicza wygrał 3:2, dobrze zapamiętał to starcie i będzie chciał wyciągnąć z niego wnioski, aby dzisiaj to zwycięstwo przyszło ,,Błękitnym’’ zdecydowanie łatwiej. Obrońcy lidera muszą mieć oko na ofensywnie usposobiony i bramkostrzelny duet Mateusz Radwańsk – Piotr Miłek, który w tym sezonie zdobył już dwadzieścia osiem goli. Apetyt na kolejne trafienia mają też Kuba Downar-Zapolski (19) i kapitan Rafisu, który uzbierał już piętnaście goli. Zobaczymy, kto z tego pojedynku snajperskiego wyjdzie zwycięsko.

NASZ TYP: 2

BWI Group – Sii Polska

Tylko jednego gola oglądaliśmy w pierwszym meczu tych zespołów. Gola na wagę zwycięstwa BWI Group zdobył Michał Barnaś. Od czasu ostatniego spotkania minęło trochę czasu. ,,Niebiescy’’ wciąż walczą o najwyższe cele, zaś Sii Polska znajduje się w zgoła odmiennym położeniu. Po trzynastu meczach z dwoma punktami zamyka ligowe zestawienie i wciąż Karol Wysopal i spółka czekają na pierwszą wygraną w tym sezonie? Czy dzisiaj sprawią niespodziankę i przerwą tę fatalną serię?

NASZ TYP: 1

PRESCIENT – Welcome Airport Services

Wygrana z Abanana Advertising (2:1) po dwóch golach Dominika Paula pozwoliła awansować firmie PRESCIENT na szóste miejsce. W przypadku ewentualnej wygranej z Welcome Airport Services i porażki Miquido z Rafisem, istnieje szansa kolejnego awansu w ligowej tabeli. Najpierw jednak trzeba pokonać wicelidera, co nie będzie najłatwiejszym zadaniem. Nawet biorąc pod uwagę nie najlepszą dyspozycję w ostatniej kolejce, zdecydowanym faworytem jest Welcome Airport Services, który również w pierwszej rundzie okazał się lepszy od PRESCIENTU, wygrywając 3:0.

NASZ TYP: 2

Abanana Advertising – Fluvius

Starcie sąsiadów z ligowej tabeli. Abanana Advertising traci do Fluviusa trzy punkty i będzie chciała tę różnicę zniwelować przy najbliższej okazji, a ta nadarza się już dziś. W pierwszej rundzie minimalnie lepsi byli ,,Błękitni’’ 3:2, ale nie jest wcale powiedziane, że również w rewanżu musi tak być. Patrząc na liczby obu zespołów, na pewno w oczy rzuca się spora ilość straconych goli przez team Marcina Miarki. 77 goli – to aktualnie najgorszy wynik. Jest nad czym pracować, a Abanana może wykorzystać te mankamenty w grze rywala.

Shell – ORLEN OIL

Shell tydzień temu przegrał z BWI Group (1:4), a już w kolejnej serii gier mierzy się z innym kandydatem do brązowego medalu, bo pierwsza dwójka wydaje się być już poza zasięgiem. Przed ORLEN OIL, bo o tej drużynie mowa, bardzo ważne spotkanie. ,,Czerwoni’’ chcąc nawiązać walkę o podium, muszą wygrywać i liczyć na potknięcia oponentów. Na pewno muszą przeanalizować swoją grę z pierwszego przegranego meczu z ,,Żółto-czerwonymi’’ (2:4), wyciągnąć wnioski i dzisiaj zagrać o niebo lepiej, aby myśleć o osiągnięciu korzystnego rezultatu.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie