Wyciągnęli wnioski?

Lundbeck – Axel Springer I

Od mocnego uderzenia zmagania rozpoczął Lundbeck, który na inaugurację pokonał powracający do ligi HedgeServ. Czy zawodnicy w białych strojach znów opuszczą obiekt przy ulicy Ptaszyckiego z trzema punktami? Nie będzie to proste, bowiem po drugiej stronie barykady staję Axel Springer II. „Redaktorzy” triumfowali nad BGŻ BNP Paribas, co potwierdza, że i tym razem stać ich na kolejny, dobry rezultat.

NASZ TYP: 1X

QVC Poland – Oponafelga.pl

Z pewnością nie tak swój pierwszy mecz w nowym sezonie wyobrażało sobie QVC Poland. Mająca walczyć o medale ekipa uległa wzmocnionemu Canal+ i teraz spróbuje odnieść swoje premierowe zwycięstwo. „Na papierze” wydaję się być zdecydowanym faworytem, gdyż Oponafelga.pl oprócz słabego poprzedniego sezonu, ma jeszcze w głowie inauguracyjną przegraną z SOPEM, która nie może budzić w szeregach „Pomarańczowych” zbyt wielkiego optymizmu.

NASZ TYP: 1

HedgeServ – Teamtechnik

Po spadku z II Ligi z olbrzymią piłkarską złością w nowy sezon wkroczył Teamtechnik. „Niebiescy” bezlitośnie „wypunktowali” debiutujące Makro, strzelając aż 10 goli. Czy ten sam los czeka HedgeServ? Powracająca po krótkiej przerwie drużyna zdecydowanie uległa Lundbeckowi, strzelając zaledwie jedną bramkę. Jeśli team ten nie poprawi dziś swojej ofensywnej dyspozycji, może znów udać się do domów z zerowym dorobkiem punktowym.

NASZ TYP: X2

SOPEM – Makro

W zgoła odmiennych humorach pierwszą kolejkę wspominają oba zespoły. Debiutujące w rozgrywkach Makro dostało solidną lekcję futbolu od byłego II Ligowca – Teamtechnik, SOPEM zaś po nie najlepszych zimowych zmaganiach pokonał Oponęfelga.pl. Uważamy, że jeśli „Niebiescy” nie poprawią swojej dyspozycji w defensywie mogą zostać po raz kolejny boleśnie skarceni przez doświadczonego przeciwnika.

NASZ TYP: 1X

Canal+ - BNP Paribas

Nie trzeba było zbyt długo czekać na efekty Extraklasowych wzmocnień w szeregach Canal+. Gracze w czarnych koszulkach pokonali QVC Poland, zgłaszając swój poważny akces do walki o najwyższe cele. Czy rozpędzonego faworyta zatrzyma BNP Paribas? „Zieloni” pomimo dobrej postawy Adama Piskorza ulegli na inaugurację Axel Springer I. Jeśli jego ofensywni partnerzy wykażą się w środowy wieczór większą skutecznością, stać ich na wywalczenie bezcennych punktów.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę