Wygrali, ale z problemami

II LIGA C

SklepOpon.com – Luxoft  7:3

Skuteczny duet

Zdecydowany faworyt spotkania, czyli zespół SklepOpon.com podejmował ostatnią drużynę II ligi C, Luxoft ma ostatnio fatalną passę i dzisiaj miał niesamowicie trudne zadanie, bo grał z liderem. Pierwsza połowa przebiegała zgodnie z oczekiwaniami, czyli pod dyktando zespołu wyżej notowanego. Wprawdzie tuż po zmianie stron Luxoft złapał wiatr w żagle i doprowadził do stanu 5:3, ale w odpowiedzi SklepOpon.com zdobył dwie bramki i pozbawił złudzeń rywala. Dawid Serafin do spółki z Marcinem Marynowskim stworzyli dzisiaj duet nie do zatrzymania, bramkarz rywali po ich akcjach aż siedmiokrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki.

INTERIA.PL – Shell  6:2

Decydująca druga połowa

Bardzo ciekawie zapowiadało się to spotkanie, bowiem oglądaliśmy pojedynek zespołów, które do tej pory zgromadziły taką samą liczbę punktów – trzeba dodać iż obie drużyny przystąpiły do pojedynku w swoim najmocniejszym ustawieniu. Pierwsza połowa to akcja za akcję i gol za gol, efektem był remis 2:2. Po przerwie oglądaliśmy już popis jednego zespołu, INTERIA.PL dzieliła i rządziła na boisku punktując rywala. Siłą Redaktorów była gra zespołowa, każdy z zawodników miał wkład w zwycięstwo, a dzięki świetnej grze defensywnej udało się nie stracić żadnego gola w drugich dwudziestu minutach.

Linarem – Mostostal Kraków 1:0

Fudali za trzy

Ostatni dzisiaj mecz II ligi C rozegrały zespoły z trzecich miejsc, z tym, że Linarem jest na trzecim miejscu podium a Mostostal okupuje trzecią pozycję, ale od końca. Decydująca bramka padła już w piątej minucie spotkania, przy strzale z połowy Fudali miał sporo szczęścia i piłka ku zaskoczeniu bramkarza wpadła do siatki. Kolejne minuty meczu upływały pod znakiem ostrej i zaciętej gry w środku boiska, oba zespoły próbowały stwarzać sytuacje podbramkowe, ale akcje zazwyczaj kończyły się na formacji obronnej przeciwnika. Linarem postawił na utrzymanie wyniku i taka taktyka się opłaciła bo udało się zdobyć trzy punkty.