Wygrana na wagę złota!

LGBS – GS

Po kapitalnym starcie trzecią porażkę przeciwko ICEO poniosło GS. Letni debiutant złapał spory kryzys i na dobre zadomowił się w środkowych rejonach klasyfikacji. Na czele znajduję się zaś LGBS. „Granatowi” nie dość, że wygrali pięć z sześciu spotkań, to jeszcze zrobili to z wybornym bilansem 24:11. Boiskowe doświadczenie powinno więc poprowadzić lidera do kolejnego bezcennego zwycięstwa i w dalszej perspektywie powrotu na trzeci szczebel rozgrywkowy.

NASZ TYP: 1

Armatis-lc Polska – PKO Bank Polski

Kapitalna seria PKO Banku Polskiego trwa w najlepsze! Trzy kolejne zwycięstwa pozwoliły doświadczonej drużynie znaleźć się na najniższym stopniu podium. Udanie poprzednią kolejkę wspominać może również Armatis-lc Polska. Zawodnicy w biało-czarnych strojach pokonali Sygnity, odnosząc tym samym długo wyczekiwany premierowy triumf. Mimo wszystko to Jacek Dziduszko i spółka są minimalnym faworytem, jednak wydaję się, że w meczu tym wszystko wydarzyć się może!

NASZ TYP: X2

ICEO – Sygnity

Starcie starych dobrych znajomych. W poprzednim sezonie to triumf w rundzie rewanżowej nad Sygnity poprowadził ICEO do medalowych zdobyczy. Czy i tym razem pozwoli „Czerwonym” dołączyć do ścisłej czołówki? Wiele na to wskazuje, gdyż gracze w niebieskich koszulkach znajdują się w sporym kryzysie, czego efektem jest ostatnia, dziesiąta lokata. Jeśli team Mateusza Klisia zagra tak konsekwentnie jak z GS, naszym zdaniem sięgnie w czwartkowy wieczór po pełną pulę!

NASZ TYP: 1

HCL Poland – CREADIS

Najciekawiej zapowiadające się starcie siódmej serii gier! Jego stawką jest miejsce na podium III Ligi F. To obecnie zajmuje tylko HCL Poland. „Niebiescy” nieoczekiwanie ulegli ostatnio PKO Bankowi Polskiemu, co sprawia, że jeśli marzą o powrocie na trzeci szczebel rozgrywkowy, muszą błyskawicznie powrócić na zwycięską ścieżkę. Ten sam problem ma doświadczone CREADIS. Przegrana z IP GBSC jest z pewnością sporym sygnałem ostrzegawczym. Kolejna porażka może już do maksimum skomplikować walkę o lokatę w upragnionej czołowej trójce!

NASZ TYP: X

FedEx – IP GBSC

Zaledwie „oczko” w pięciu ostatnich spotkaniach – to skromny dorobek FedEx’u. Dziś „Biało-Fioletowi” sprawdzą formę innej doświadczonej ekipy. Nie będzie to zadanie łatwe, bowiem IP GBSC po ogromnym falstarcie odniosło dwa zwycięstwa i jeśli wygra również i dziś, zachowa szanse na skuteczny pościg za uciekającą czołówką.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie