Wypadek przy pracy?

Hitachi – Armatis-lc Polska

Po porażce z pierwszej kolejki właściwe wnioski wysnuł Armatis-lc Polska. Zawodnicy w białych koszulkach pokonali Relativity, nie tracąc przy tym nawet gola. O premierowy triumf pokusiło się również Hitachi, które wygrało 5:4 z zawsze groźnym Total Fitness Concept. Ekipa Dariusza Huzarka-Despradela pokazała, że w piłkę grać potrafi, co sprawia, że może również i dziś sięgnąć po pełną pulę, jednak nie będzie to zadanie łatwe.

NASZ TYP: X2

Cognizant II – Total Fitness Concept

Jak najszybciej o poprzedniej kolejce pragną zapomnieć oba zespoły. Cognizant II w hicie kolejki uległ 1:2 IG, Total Fitness Concept przegrał zaś z Hitachi. Kto powróci na zwycięską ścieżkę? Minimalnym faworytem wydają się być „Biało-Niebiescy”, którzy jeśli zagrają tak skutecznie w ofensywie jak przeciwko Relativity mogą walczyć o najwyższe cele.

NASZ TYP: 1X

Relativity – PGE Energia Ciepła

Na pierwsze punkty czeka wciąż Relativity. Ekipa Adriana Stanuli przegrała obie potyczki i legitymuję się bilansem bramkowym 1:8. O poprawę tego stanu rzeczy będzie jednak niesłychanie trudno, gdyż po drugiej stronie barykady staję wzmocniona kadrowo PGE Energia Ciepła. Łukasz Pietrzak i spółka pokonali w hitowym starciu MEBLOMIX&MAZUR TRUCK. W takiej sytuacji, faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

IG – BanFood

Dość pechowo w końcówce ostatniego meczu premierowe zwycięstwo stracił BanFood. Ekipa w biało-zielonych strojach podzieliła się zdobyczą z IAG GBS i pozostaje w dolnych rejonach klasyfikacji. W zgoła odmiennych humorach do tego meczu przystępuje IG. „Czerwoni” jako jedyni zdobyli tej pory komplet punktów i prowadzą w stawce III Ligi E. Jeśli ekipa Jakuba Pasia znów imponować będzie w defensywie, powinna śrubować wyborną serię.

NASZ TYP: 1

IAG GBS – MEBLOMIX&MAZUR

Nieoczekiwanie PGE Energii Ciepła uległ w poprzedni czwartek MEBLOMIX&MAZUR. „Czerwoni” wciąż jednak wydają się być jednym z pretendentów do walki o medale, co spróbują udowodnić przeciwko doświadczonemu IAG GBS. Ekipa Michała Ciepielowskiego „rzutem na taśmę” zremisowała z BanFood’em, za sprawą niezawodnego Dawida Burakiewicza. Zawodników w szarych koszulkach z pewnością stać na powiększenie swojego dorobku, jednak patrząc na kadrowy potencjał przeciwnika nie będzie to proste.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę