XX Jubileuszowa Gala Biznes Ligi

Gale Finałowe, stanowią zwieńczenie i podsumowują piłkarskie i siatkarskie zmagania firm z Krakowa i okolic w rozgrywkach Biznes Ligi, to wieczory pełne atrakcji, muzycznych i sportowych wrażeń. To  już 20. jubileuszowa impreza, a zarazem 10. urodziny, które odbędą się w Krakowie, 6 X 2018 w Starej Zajezdni by De Silva w Krakowie. 

Biznes Liga jest organizatorem elitarnych, amatorskich lig piłkarskich i siatkarskich dla firm i instytucji. Od 20 sezonów (10 lat) prowadzone są rozgrywki ligowe skupiające biznesowe środowisko Krakowa.

Rozgrywki Biznes Ligi są skierowane do amatorów ale w bardzo profesjonalnej oprawie, medialnej, logistycznej i organizacyjnej. Biznes Liga to największe tego typu rozgrywki w Polsce i z roku na rok przyciągają coraz więcej uczestników.

Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Sebastian Mila, 34-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej, zawodnik takich klubów, jak: jak Austria Wiedeń, Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk. Zdobywca bramki w meczu Polska-Niemcy w ramach Eliminacji do Mistrzostw Europy, zakończonego historycznym zwycięstwem ,,Biało-czerwonych’’.

O wrażanie estetyczne zadba Lady Latte Dance Group. Wyjątkowa grupa tancerek, w pięknych i barwnych kostiumach o egzotycznych korzeniach mieszkających w Polsce. Gwarancja pozytywnej energii, a przede wszystkim wielkiego tanecznego show.

Gwiazdą wieczoru będzie MROZU. Autor czterech albumów studyjnych. Znany z przebojów, takich ,,Rollercoaster”, ,,Jak nie my to kto”, ,,Szerokie wody”, ,,Nic do stracenia”, czy ,,Poza logiką”. Zdobywca złotej i platynowej płyty.

Wydarzenie to jest zwieńczeniem osiemnastu tygodni zaciekłych piłkarskich i siatkarskich zmagań w najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych rozgrywkach w Krakowie – Biznes Lidze, których udział wzięło blisko 140 drużyn firmowych, skupiając blisko 5000 uczestników.

XX Jubileuszowa Gala Finałowa Biznes Ligi. Początek o godz. 20. Dla pierwszych stu gości czeka niespodzianka, a w trakcie imprezy partnerzy i sponsorzy przygotowali wiele konkursów, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody. Więcej informacji o tym wydarzeniu można znaleźć na stronach Biznes Ligi (www.biznesliga.plwww.facebook.com/biznesliga). Wstęp tylko na zaproszenia.

 http://www.krakow.pl/3401,obj,12800,patronaty.html

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie