Zatrzymać lidera

IAG GBS – PGE Energia Ciepła

Ofensywny festiwal urządził sobie w poprzedni czwartek IAG GBS. Doświadczona drużyna rozbiła Alfa Laval i tym samym zachowała szansę na upragnione medale. Aby tego dokonać należy pokonać znajdującą się w kryzysie PGE Energię Ciepła. „Granatowi” na wygraną czekają od 4 lipca, a bilans 2:29 w kolejnych zmaganiach nie może budzić zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: 1

Prisjakt – GALECO TEAM

Po czterech porażkach na zwycięską ścieżkę powrócił Prisjakt. Doświadczona ekipa po ciekawej batalii pokonała BanFood, dzięki czemu awansowała na szóste miejsce. Drugie jest GALECO TEAM. Po porażce z liderującym Business Elite w pokonanym polu pozostawił Alfa Laval i PGE Energię Ciepła. Powtórzenie takiego scenariusza w czwartkowy wieczór jest wielce prawdopodobne.

NASZ TYP: 2

LED Labs – EC Engineering

Po lekko mówiąc nie najlepszym początku z tygodnia na tydzień lepiej prezentuję się LED Labs. „Biało-Błękitni” w swoim debiutanckim sezonie zgromadzili już osiem punktów i spróbują zwyżkową formę zachować do końca. Dziś trudny egzamin, gdyż rywalem doświadczone EC Engineering. Zespół Roberta Kruka triumfował w czterech ostatnich potyczkach, zachowując sporę szanse na medale.

NASZ TYP: 2

Business Elite – Dassault Systemes

Hit czternastej serii gier! O obronienie sześciopunktowej przewagi nad drugim GALECO Team powalczy Business Elite. Lider przegrał do tej pory zaledwie raz, co zmienić zamierza Dassault Systemes. „Niebiescy” po lekkim falstarcie pewnie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, co pozwoliło "wskoczyć" na najniższy stopień podium. Spodziewamy się kapitalnego widowiska, w którym remis jest prawdopodobnym scenariuszem.

NASZ TYP: X

Alfa Laval – BanFood

Dwie minimalne porażki odnotował w ostatnich tygodniach BanFood. Letni debiutant nie wykorzystał szansy dogonienia czołówki i zadomowił się na siódmym miejscu. Dziś kapitalna okazja na wywalczenie przełamania, gdyż przeciwnikiem dziesiąty Alfa Laval. Drużyna Grzegorza Okońskiego wciąż nie zdobyła nawet punktu i z zaledwie dwunastoma zdobytymi golami zamyka klasyfikację. W sytuacji tej – faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie