Znów wygrać!

Euroclear – iCar II

Spotkanie zespołów grających latem o zgoła odmienne cele. Na trzecim miejscu zadomowił się Euroclear, który zmierza po lokatę na upragnionym podium. Co więcej, zawodnicy w czarnych strojach legitymują się serią trzech triumfów. Porażka z SolarWinds spowodowała natomiast, że iCar II znalazł się w strefie spadkowej. Dodając do tego niekorzystny wynik pierwszej bezpośredniej potyczki (4:0 dla Euroclear) wydaję się nam, że wyżej notowana drużyna zrobi kolejny krok w stronę swojego celu.

NASZ TYP: 1

FREE NOW – morele.net

Ogromne powody do radości może mieć FREE NOW. Team Kamila Beniowskiego pokonał ostatnio bardzo groźne Sappi, powiększając do siedmiu serię kolejnych triumfów. Stawkę zamyka zaś doświadczone morele.net. „Biało-Czerwoni” na wygraną czekają od 10 czerwca, a zaledwie „oczko” wywalczone w czterech poprzednich bojach nie może w tej sytuacji budzić zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: 1

ANSWEAR.COM – SolarWinds

Bardzo dobrze w poprzedni poniedziałek zaprezentowało się SolarWinds, które pokonując iCar II opuściło wreszcie strefę spadkową. Tuż nad nią znajduję się również doświadczone ANSWEAR.COM. Były I Ligowiec przegrał co prawda z Ortotop Centrum Medycznym, ale poprzedni triumf 10:2 nad Dedaxem udowadnia, że jest rywalem groźnym dla każdego. Jeśli dziś wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, może zrewanżować się za przegraną z premierowej rundy.

NASZ TYP: 1X

Infosys Consulting – Dedax

W najlepszy możliwy sposób porażkę z ANSWEAR.COM powetował sobie Dedax, który w poprzedni poniedziałek pokonał morele.net. „Pomarańczowi” w czterech bojach zdobyli dziewięć „oczek” i w pełni zasłużenie zajmują wysokie drugie miejsce. W strefie spadkowej z zaledwie pięcioma punktami znajduję się Infosys Consulting. Beniaminek na wygraną czeka już prawie 3 miesiące i jeśli nie wysnuje odpowiednich wniosków, może opuścić obiekt przy ulicy Dekerta z zerowym dorobkiem punktowym.

NASZ TYP: 2

Sappi – Ortotop Centrum Medyczne

Mimo, że oba zespoły znajdują się tuż za podium, to są w zgoła odmiennej sytuacji w tabeli II Ligi A. Pomimo ostatniej porażki z faworyzowanym FREE NOW bardzo dobrze radzi sobie Sappi. Beniaminek ma tyle samo punktów co trzeci Euroclear, a do drugiego Dedaxu traci zaledwie dwa „oczka”. Po trzech przegranych z bardzo dobrej strony pokazał się natomiast Ortotop Centrum Medyczne. Zespół Krzysztofa Miśkowca oddalił się od strefy spadkowej i spróbuje dziś odnieść drugi bezpośredni triumf, przybliżający do ścisłej czołówki.

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie