Zrobić swoje

Makro – ICEO

Spotkanie sąsiadów w ligowej klasyfikacji. Pomimo, że oba zespoły znajdują się w dolnej połowie tabeli, to wciąż mają spore szanse, by dogonić trzecie EC Engineering. Na dobre po sporym falstarcie rozpędziło się ICEO, które w czterech poprzednich bojach zdobyło aż dziewięć punktów. Powody do radości ma też Makro, które potrafiło w pokonanym polu pozostawić Revolut (4:2) czy Nidec (3:1). Wszystko to sprawia, że remis w parze tej wydaję się być bardzo prawdopodobnym scenariuszem!

NASZ TYP: X

Total Fitness Concept – TE Connectivity

Bardzo trudne warunki wyżej notowanej firmie Nidec postawiło w środowy wieczór TE Connectivity. Letni debiutant uległ co prawda 1:3, jednak dobra postawa daję nadzieję na pokonanie będącego w kryzysie Total Fitness Concept. Marcin Pomierny i spółka przegrali zarówno z E-REMONTY jak Nidec, spadając tym samym z ligowego podium. Kolejna ewentualna porażka może okazać się już opłakana w skutkach i do maksimum utrudnić walkę o medale.

NASZ TYP: 1X

EC Engineering – Nidec

Pomimo ostatniej porażki z ICEO w komfortowym położeniu do dziesiątej kolejki przystępuje EC Engineering. Doświadczona drużyna pozostaje na najniższym stopniu podium i dziś o pełną pulę powalczy z wiceliderem – firmą Nidec. „Zieloni” po zaskakującej przegranej z Makro wyciągnęli właściwe wnioski, odprawiając z kwitkiem kolejko Total Fitness Concept i TE Connectivity. Spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym to team Jakuba Plucińskiego wydaję się być minimalnie bliższy zgarnięcia pełnej puli!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie